İçeriğe git

Photoshop Action Yardım

Recommended Posts

İyi günler nikonturk ailesi.Yine bi sorumla sizlerleyim :) Tanıdığım işinde iyi bi fotoğrafçı var (ismini vermicem reklam olmasın) neyse ben bu abimin çektiği fotoğraflara felan bakıyorum beni benden alıyor :) fotoğraflara çok iyi efektler felan veriyor,verdiği efektler fotoğraflara cuk diye oturuyor.Neyse konuyu uzatmadan sizlere sormak istediğim şey;bu efekler photoshop actionları mı yoksa daha farklı programlar mı kullanıyor ? Eğer actionsa böyle actionları nerden bulabilirim (interneti didik didik aradım bu kadar iyi actionlar yok,var ama hepsi baya tuzlu bi fiyata sahip) bu konuda bi yardımcı olursanız çok sevinirim :)

buyrun bunlarda örnek resimler;

0V4lDR.jpg

JL7q2W.jpg

O23VMz.jpg

zR2a4O.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Belirli sitelerde actionlar var onları indirip hazırlayabilirsin ps üzerinde ama şöle bişide var hazır actionda olmayabilir kendin söylüyon fotoğrafçı die bazen actionlara gerek kalmadan fotoğraflarlada oynayabilirsin ama photoshopu çok karşıştırman geliştirmen gerekli 😉 lise döneminde fotoğrafların az içine etmezdik farklı renk verelim die :).. Deviantart.com'da action die yaz sürüyle çıkıyo beğendiklerini indir pcne sona photoshopa at ordan kullan gayet başarılı efektler var..

Hazır actionla oluşturulmuş bi kaç foto

semikooo.jpg

CSC_0551semikow.jpg

131stanceworks.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Belirli sitelerde actionlar var onları indirip hazırlayabilirsin ps üzerinde ama şöle bişide var hazır actionda olmayabilir kendin söylüyon fotoğrafçı die bazen actionlara gerek kalmadan fotoğraflarlada oynayabilirsin ama photoshopu çok karşıştırman geliştirmen gerekli 😉 lise döneminde fotoğrafların az içine etmezdik farklı renk verelim die :).. Deviantart.com'da action die yaz sürüyle çıkıyo beğendiklerini indir pcne sona photoshopa at ordan kullan gayet başarılı efektler var..

Hazır actionla oluşturulmuş bi kaç foto

semikooo.jpg

CSC_0551semikow.jpg

131stanceworks.jpg

biraz geç oldu ama teşekkür ederim :D action kullanmayı bıraktım tutorialleri izleyerek kendim renklerle oynamaya başladım konuda attığım fotoğraflara benzer fotoğraflar yapabiliyorum fakat aynısı olmuyor onada tanıdığım fotoğrafçılar bu netliği alamassın bunlar iyi makineler ve ekipmanlarla çekilen fotoğraflar dedi gerçektende Canon Eos Mark ll ve 55-200 le çekilen fotoğraflarmış :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.