İçeriğe git

Nikon Fotoğrafçılık Eğitim Seti

Recommended Posts

cqREIws.jpg

Nikon Fotoğrafçılık Eğitim Seti, nikon kamera ile fotoğraf çekimi ve kamera kullanımı hakkında bilgi veren eğitim setidir.

Nikon Fotoğrafçılık seti ile nasıl fotoğraflar çekilir en ince detayına kadar öğrenebileceksiniz, videolu anlatımdır.

turbobit.png

http://turbobit.net/5pzs4cmyofof.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim böyle güzel bir set için. Ancak linke tıkladığım zaman gelen sayfada şu var:

Promosyon üyelik 9.00 TL / hafta = Yani haftalık cep telefonundan 9 TL ücret çekilecek gibi anlıyorum. Yanlış mı?

Yanlışsa doğrusu nedir acaba? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim böyle güzel bir set için. Ancak linke tıkladığım zaman gelen sayfada şu var:

Promosyon üyelik 9.00 TL / hafta = Yani haftalık cep telefonundan 9 TL ücret çekilecek gibi anlıyorum. Yanlış mı?

Yanlışsa doğrusu nedir acaba? Teşekkürler.

Normal indirme seçeneğini tıklayın karşınıza çıkan reklamı kapatıp indirebilirsiniz.

XWXyG5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galiba hallettim, çok teşekkür ederim tekrar. Merak ve heyecanla bekliyorum, "yavaş indirme" seçeneğiyle indiriyorum şu an, tahmini 5 saat daha var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

a>

Nikon FotoğrafÇılık Eğitim Seti, nikon kamera ile fotoğraf Çekimi ve kamera kullanımı hakkında bilgi veren eğitim setidir.

Nikon FotoğrafÇılık seti ile nasıl fotoğraflar Çekilir en ince detayına kadar öğrenebileceksiniz, videolu anlatımdır.

a>

http://turbobit.net/5pzs4cmyofof.html

Paylaşım iÇin teşekkürler torrent şansımız olabilirmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://yadi.sk/d/Gdo-1eo-PnnC7 burdan daha hızlı indirebilirsiniz. Video hakkındaki yorumum ise sıkıcı geldi ama diyafram estantene iso hakkında baya ayrıntılı bir açıklama yapılmış. Fotoğraf makinemizdeki belirli özelliklerinden bahsetmiş. çok üzülüğüm bir durum vardı şimdi tanıtım için 3 adet fotoğraf (d80-d300-d3) makinesi getiren eğitmen d300 ve d3 değiniyor ama d80 orda garibim hiç bahsedilmeden kalıp duruyor acıdım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://yadi.sk/d/Gdo-1eo-PnnC7 burdan daha hızlı indirebilirsiniz. Video hakkındaki yorumum ise sıkıcı geldi ama diyafram estantene iso hakkında baya ayrıntılı bir aÇıklama yapılmış. Fotoğraf makinemizdeki belirli Özelliklerinden bahsetmiş. Çok üzülüğüm bir durum vardı şimdi tanıtım iÇin 3 adet fotoğraf (d80-d300-d3) makinesi getiren eğitmen d300 ve d3 değiniyor ama d80 orda garibim hiÇ bahsedilmeden kalıp duruyor acıdım.

Yandex iyi oldu teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yandex iyi oldu teşekkürler

Rica ederim ramiz bey. Ben indirmek için baya bekledim bari diğer arkadaşlar beklememsi amacıyla hemen upload edip sizlerle paylaşmak şeref verici bir duygu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim ramiz bey. Ben indirmek iÇin baya bekledim bari diğer arkadaşlar beklememsi amacıyla hemen upload edip sizlerle paylaşmak şeref verici bir duygu :D

İyi yaptınız sağolun tekrardan bir kaÇ gündür bağlantım berbat sürekli kopuyor ilk linkle 4 defa denedim sonuÇ alamadım , yandex ikinci denemem bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi yaptınız sağolun tekrardan bir kaÇ gündür bağlantım berbat sürekli kopuyor ilk linkle 4 defa denedim sonuÇ alamadım , yandex ikinci denemem bakalım :)

Program yada video indirirken İnternet Download Manager kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Program yada video indirirken İnternet Download Manager kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

Paylaşım iÇin teşekkür ederim.

Yandex+IDM kombinasyonu ile indirme süresi 22dk da tamamlandı, TTNet bağlantısı ile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://yadi.sk/d/Gdo-1eo-PnnC7 burdan daha hızlı indirebilirsiniz. Video hakkındaki yorumum ise sıkıcı geldi ama diyafram estantene iso hakkında baya ayrıntılı bir aÇıklama yapılmış. Fotoğraf makinemizdeki belirli Özelliklerinden bahsetmiş. Çok üzülüğüm bir durum vardı şimdi tanıtım iÇin 3 adet fotoğraf (d80-d300-d3) makinesi getiren eğitmen d300 ve d3 değiniyor ama d80 orda garibim hiÇ bahsedilmeden kalıp duruyor acıdım.

Yandex iÇin teşekkürler Zülfü Bey. Video iÇeriğinde bir seminer salonunda daha Çok gazetecilere Öneride bulunulan nikon teknik servis sorumlusunun eğitimi mi var acaba? Bende buna benzer bi video vardı da ikinci kez indirmeyeyim. Teşekkürler şimdiden, iyi Çalışmalar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yandex iÇin teşekkürler Zülfü Bey. Video iÇeriğinde bir seminer salonunda daha Çok gazetecilere Öneride bulunulan nikon teknik servis sorumlusunun eğitimi mi var acaba? Bende buna benzer bi video vardı da ikinci kez indirmeyeyim. Teşekkürler şimdiden, iyi Çalışmalar...

Aynen o video

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Paylaşım için teşekkür ediyorum, yandiske yükleyen üstada ayrıca teşekkür ediyorum.

rica ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Eminim çoğu kişi biliyordur, ben yine de indirme sorunu çekenler için hatırlatmak istedim; videonun tamamı youtube sitesinde bu adreste mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.