İçeriğe git

Karl Taylor Photography Fotoğrafçılık Sırları Seti

Recommended Posts

e51-250x300.jpg

Karl Taylor Photography Masterclass Advertising,Product & Still Life Photography Secrets , 6 DVD Box set, Karl Taylor

kapsamlı bir eğitim setidir bir çok tekniği bu set ile öğrenebileceksiniz reklam ürün ve natürmort fotoğrafçılık sırlarını öğrenebileceksiniz.

Dil: İngilizce

Boyut:5-gb

http://letitbit.net/download/85252.8539d03b7ef9c5de799452fbd6ab/Advertising_Photography___Retouching_%286_Discs%29.rar.html

http://turbobit.net/exjwvuq39vm8.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cabir bey iyi güzel paylaşımlar ama bunları letbit turbobit gibi sitelerde paylaşacağınıza yandex yada googl disk gibi yerlerde paylaşırsak indirmesi rahat oluyor. Yoksa siz de mi let bit yada turbobit kasanlardan mısınız. Geçen paylaştığınız nikon eğitim videosunu ki 1 Gb 5 saatte indirdim bu 5 Gb kaba bir matematik hesabı 1 gb = 5 saat ise 5 gb ise 25 saat yapar para verip indirmesi de var ama elimizin altındaki nimeti kullnalalım.

Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cabir bey iyi güzel paylaşımlar ama bunları letbit turbobit gibi sitelerde paylaşacağınıza yandex yada googl disk gibi yerlerde paylaşırsak indirmesi rahat oluyor. Yoksa siz de mi let bit yada turbobit kasanlardan mısınız. GeÇen paylaştığınız nikon eğitim videosunu ki 1 Gb 5 saatte indirdim bu 5 Gb kaba bir matematik hesabı 1 gb = 5 saat ise 5 gb ise 25 saat yapar para verip indirmesi de var ama elimizin altındaki nimeti kullnalalım.

Paylaşımınız iÇin teşekkür ederim.

Elimdeki malzeme bu kardeşim.Kimseye zorla turbobit yada letitbitten indir diyen yok.Beğenen indirir kullanır.Ben o kadar bekleyemem diyende indirmez başka alternatif bulur......Sen indir ister yandiskten ister gmailde paylaş o beni bağlamaz...Yada hiÇ 25 saat falan bekleme, indirmeye de uğraşma, ben sana DVD ye Çekip adresine gÖndereyim.Zahmet etme yani gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elimdeki malzeme bu kardeşim.Kimseye zorla turbobit yada letitbitten indir diyen yok.Beğenen indirir kullanır.Ben o kadar bekleyemem diyende indirmez başka alternatif bulur......Sen indir ister yandiskten ister gmailde paylaş o beni bağlamaz...Yada hiÇ 25 saat falan bekleme, indirmeye de uğraşma, ben sana DVD ye Çekip adresine gÖndereyim.Zahmet etme yani gerek yok.

dvd Çekeceğinize yandixe atsanız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

a>

Karl Taylor Photography Masterclass Advertising,Product & Still Life Photography Secrets , 6 DVD Box set, Karl Taylor

kapsamlı bir eğitim setidir bir Çok tekniği bu set ile öğrenebileceksiniz reklam ürün ve natürmort fotoğrafÇılık sırlarını öğrenebileceksiniz.

Dil: İngilizce

Boyut:5-gb

http://letitbit.net/download/85252.8539d03b7ef9c5de799452fbd6ab/Advertising_Photography___Retouching_%286_Discs%29.rar.html

http://turbobit.net/exjwvuq39vm8.html

Şahsım adına teşekkür ederim bu değerli paylaşım iÇin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AllDebrid.com diye bir site var.

Turbobit ve onlarca türevine ait linki alıp premiuma çeviriyor hızlı download imkanı sunuyor.

Siteye üyelik aylık 4€

2-3 üyelik aldığınızda zaten size verdiği puanlarla 1 aylık üyelik daha alabiliyorsunuz.

Arada sıkıntı oluyor falan ama genel anlamda iyi ve başarılı bir uygulama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de teşekkür ediyorum. :)

Sanırım Zülfü bey'in söylemek istediği daha farklı. Bu fotoğraf eğitim setleri, e-bookları, videoları, vs, kısa bir internet araması ile, linkini verdiğiniz ücretli serverler üzerinde çok sayıda bulunabiliyor. Yine bildiğiniz gibi bu tür serverlerin epey bir kısmındaki ücret çift yönlü çalışır. Yani ücretli indiren başına, yükleyen belirli bir komisyon alır. Büyük dosyaları da ücretsiz indirmeye pratikte olanak yoktur, zira ya bazı serverler buna izin vermez ya da böyle bir gün, vs süren bir indirme işleminde mutlaka kesinti olur.

Yani bu tür forumlarda, amaç yardımlaşma ve paylaşım ise, bu ticari paylaşım siteleri dışında bir yol ile paylaşılmalı. Ama bunun diğer tarafı da var tabii, bu sefer de işin içine copyright'lar giriyor. Bu da farklı ve hatta ciddi bir risk. Bu yüzden kimseye bu konuda talepte bulunmaya da pek hakkımız yok.

Bu ikilemin çözümü sanırım en iyi şekilde, bu tür linklerin rastlanılan bir başka forum, vs den alıntı olduğunu, ve meraklasına duyurma amacı güttüğünü söylemek olur.

Yeniden elinize sağlık. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar 6gb lık dosya bu sitede toplasanız 10 kişi ya indirir, ya indirmez.

Dosyayı yükleyen 10 kuruş kazanır herhalde bu sayı ile!

İnsanı öyle bir zan altına sokuyorsunuz sanki para için yapmış bu işi diye.

Nette bulmuş paylaşmış işte. 6gb ı download edecek birde kolaylık olsun diye yandex e mi yükleyecek?

Bu gibi sitelerden yüzlerce download şekli var. Bu gibi sitelerde bulunan her dosya torrent sitelerinde de var.

Google da 4sn lik arama;

https://www.google.com.tr/search?client=opera&q=download+Karl+Taylor+Photography+torrent&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Adam 2 tane paylaşım yaptı taşa tuttunuz adamı!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de teşekkür ediyorum. :)

Sanırım Zülfü bey'in söylemek istediği daha farklı. Bu fotoğraf eğitim setleri, e-bookları, videoları, vs, kısa bir internet araması ile, linkini verdiğiniz ücretli serverler üzerinde çok sayıda bulunabiliyor. Yine bildiğiniz gibi bu tür serverlerin epey bir kısmındaki ücret çift yönlü çalışır. Yani ücretli indiren başına, yükleyen belirli bir komisyon alır. Büyük dosyaları da ücretsiz indirmeye pratikte olanak yoktur, zira ya bazı serverler buna izin vermez ya da böyle bir gün, vs süren bir indirme işleminde mutlaka kesinti olur.

Yani bu tür forumlarda, amaç yardımlaşma ve paylaşım ise, bu ticari paylaşım siteleri dışında bir yol ile paylaşılmalı. Ama bunun diğer tarafı da var tabii, bu sefer de işin içine copyright'lar giriyor. Bu da farklı ve hatta ciddi bir risk. Bu yüzden kimseye bu konuda talepte bulunmaya da pek hakkımız yok.

Bu ikilemin çözümü sanırım en iyi şekilde, bu tür linklerin rastlanılan bir başka forum, vs den alıntı olduğunu, ve meraklasına duyurma amacı güttüğünü söylemek olur.

Yeniden elinize sağlık. :)

Açıkçası böyle düşünmenizi hiç anlamış değilim. 6 GB kim indirir ben indiriyorum,evdeki aylık download kotam 200 GB altına düşmüyor.Bu sitede benim gibi insanlarında olduğunu düşünüyorum..

Madem benim para kazandığımı düşünüyorsunuz o zaman indirmeyin gidin parayla satın alın.Sizde suç yok size iyi niyetle yaklaşıp formdaki arkadaşlarda faydalansın diye paylaşım yapanda suç... :angry:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar 6gb lık dosya bu sitede toplasanız 10 kişi ya indirir, ya indirmez.

Dosyayı yükleyen 10 kuruş kazanır herhalde bu sayı ile!

İnsanı öyle bir zan altına sokuyorsunuz sanki para için yapmış bu işi diye.

Nette bulmuş paylaşmış işte. 6gb ı download edecek birde kolaylık olsun diye yandex e mi yükleyecek?

Bu gibi sitelerden yüzlerce download şekli var. Bu gibi sitelerde bulunan her dosya torrent sitelerinde de var.

Google da 4sn lik arama;

https://www.google.c...=UTF-8&oe=UTF-8

Adam 2 tane paylaşım yaptı taşa tuttunuz adamı!

Gökhan hocam, benim iletim yanlış anlaşıldı sanırım. :( Cabir bey için değil, genel ücretli paylaşım siteleri mantığı için ve bu sitelerin linklerinin sürekli internette dağıtımda neden kolayca bulunduğuna dikkat çekmek için söylemiştim. Bu yüklemeyi Cabir bey'in yaptığını kast etmemiş, hatta foruma sunmak üzere ticari olmayan bir siteye yüklemenin riskinden ve bunu talep etmeye pek hakkımız olmadığından da bahsetmek istemiştim.

Yine dediğim gibi, alıntı olduğunu ve duyurma amacı oladuğunu söylemek, bu tür ikilemlerin ortaya çıkmasını başından önleyecektir.

Selamlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan hocam, benim iletim yanlış anlaşıldı sanırım. :( Cabir bey için değil, genel ücretli paylaşım siteleri mantığı için ve bu sitelerin linklerinin sürekli internette dağıtımda neden kolayca bulunduğuna dikkat çekmek için söylemiştim. Bu yüklemeyi Cabir bey'in yaptığını kast etmemiş, hatta foruma sunmak üzere ticari olmayan bir siteye yüklemenin riskinden ve bunu talep etmeye pek hakkımız olmadığından da bahsetmek istemiştim.

Yine dediğim gibi, alıntı olduğunu ve duyurma amacı oladuğunu söylemek, bu tür ikilemlerin ortaya çıkmasını başından önleyecektir.

Selamlar. :)

Ben sizin kötü niyetinizin olmadığınızın farkındayım da kurduğunuz cümleye göre yorum yaparsak alacağınız tepkide bu olur.

Aynı cümleleri sesli olarak söyleseniz amacınız belli olur ancak yazıya dökünce anlamı istenilen yere çekiliyor ona dikkat çektim.

Ayrıca bilmiyorum bu ürün ücretlimi (muhtemelen ücretlidir), bunun ve türevlerinin her türlü ortamda paylaşımı suçtur.

Sitede download linklerinden ziyade böyle böyle bir eğitim videosu var diye tanıtım konuları bence daha iyi zira yukarıda verdiğim örnekteki gibi indireceğiniz şeyi biliyorsanız download linki bulmak 5sn den kısa sürüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu kadar gerilmeye gerek yok.

emeğe saygı başka platformlara taşınmasın lütfen.

neyse buraya yazmam doğru olmayacak anlaşılan.

link premiuma çevrilmiştir. indirme süresi 1 saate düşüyor. pm den isteyenlere gönderebilirm.

gökhan hocam pm atamıyorum size bir şekilde bana ulaşın lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu kadar gerilmeye gerek yok.

emeğe saygı başka platformlara taşınmasın lütfen.

neyse buraya yazmam doğru olmayacak anlaşılan.

link premiuma çevrilmiştir. indirme süresi 1 saate düşüyor. pm den isteyenlere gönderebilirm.

gökhan hocam pm atamıyorum size bir şekilde bana ulaşın lütfen.

Benim premiuma çevirme yöntemlerim çok ve dün akşam indirdim.

Daha doğrusu inmiş olması lazım, sabah kontrol etmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.