İçeriğe git

Reikan FoCal Pro

Recommended Posts

Elemanlara mesaj attım baglanamıyorum diye adamların bana attıgı mesaja bakın.

Hi burak guralp,

Have you tried connecting to the d800e with a micro-usb cable. This appears to be more reliable on OSX based systems.

which version of mono have you installed. are you running any other software that might interfere with focal seeing the camera?

many thanks

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

1. When you plug in a USB device before starting parallels it will stay connected to the Mac so it may not appear in windows. . Sometimes even if parallels is running, plugging in a USB device sometimes doesn't register with parallels or windows. Plugging and replugging the device may work but You can force parallels to connect to the camera by selecting the USB connection button near the bottom right of the parallels window.

2. Make sure that your camera's USB is plugged into the computer's USB port rather than a keyboard or hub.

Bu işe yarar mı sizce ? :huh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Konuyu hortlatayım :D

Program windows + Nikon ile teknik olarak çalışıyor. Ancak nasıl çalışıyor? Ne yapınca çalışıyor? Bunu bilen çözen yok.

Ben çalıştırdım. Ne yaptımda çalıştı? Hiç bir fikrim yok.

Programın 2.0 betası çıkmıştı. Onda artık Nikon da full otomatik olmuş.

Ama tabiki program çalışmadı :D

Format attım tekrar denedim yine çalışmadı.

Sonrasında bir Canon 6D buldum, direk taktım çalıştı.

Program MAC de de sorunsuz çalışıyor. Eğer siz çalıştıramadıysanız sizin ayarlarınız, ekstra kurduğunuz yazılımlar bişeyi engellemiştir.

Ben normal bir bilgisayara maverics kurup sadece focal + mono framework u kurarak çalıştırmıştım.

Hiç bir ekstra yazılım yoktu PC de.

Muhtemelen sizin yazılımlarınız bişeyleri engelliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Sevgili Fotoğraf Severler Şu Reican Focal e Açıkçası Para Vermek İstemiyorum Bütçemide zorluyor Bu aralar Kardeşim Al Sana göndereyim Diyeniniz Olupta Ulaşırsa Çay Kahve Ismarlarım  Yerine İşe YArayacak Program Arşivimden İstediği Şeyleri Sunarım ... sanall.suskunu@gmail.com Adresime Mail Gönderirsenin Fevkalade Mesud Ve Bahtiyar Olurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.