İçeriğe git

Nikkor 55-200 VR mi Nikkor 18-105 veya 18-135

Recommended Posts

İyi günler Nikon d3200 makine aldım kit lens yanında lens istiyorum baya araştırdıktan sonra bütceme göre Nikkor 55-200 VR Nikkor 18-105 veya 18-135 ben biraz 55-200'e daha yakın gibi gözüküyorum ama sizdende yardım istiyorum lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım sizin 18-55'iniz var. Eğer ayrı bir lens almak istiyorsanız tekrar 18-105 veya 18-135 gibi Kit lensler almaya gerek yok. Eğer illa bir şey alacağım diyorsanız 55-200 alın bu tercihlerin içinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım fotoğraf konusunda oldukça yenisiniz. Benim tavsiyem ek donanıma harcama yapmamanız. Kit lensiniz size yardımcı olacaktır

hayır fazla yeni sayılmam elimden 18-55 18-135 lensleri geçti sadece ama 18-135 sadece 1 hafta kullanabildim Ödünç almıştım şimdi portre çekimleri yapmak istiyorum ve bunlardan birine karar vermem gerekiyor 2 haftadır düşünüyorum ve hala sonuç alamıyorum aklım hep farklı düşüncelerde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım sizin 18-55'iniz var. Eğer ayrı bir lens almak istiyorsanız tekrar 18-105 veya 18-135 gibi Kit lensler almaya gerek yok. Eğer illa bir şey alacağım diyorsanız 55-200 alın bu tercihlerin içinde.

55-200 biraz daha yakınım portre ve sokak resimleri çekicem kendimi biraz daha geliştirmek adına yeterli olacakmı onu bilmiyorum makineylede uyumlu olsa iyi olur arkadaşımda 3100 vardı 70-300 tamron aldı ama iyi sonuçlar çıkmadı bendeki 3200 55-200 iyi sonuçlar alacağımı umuyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.