İçeriğe git

lütfen yardım

barış canverenler

Recommended Posts

Merhaba barış bey ordada bir d800 var ise bence hiç hayama uğramayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim önereceğim Fotoofis var. İşinde tecrübeli ve çok güzel iş yapıyor. Hem alım-satım hemde teknik servistir. Adres: Hocapaşa Mah. Ankara Cad. Halil Lütfü Dördüncü İş Merkezi Kat:1 Daire:45 Sirkeci/İstanbul

Köşedeki tatlıcıyı geçip yukarı doğru çıktığınızda Nimet Abla'yı görürsünüz. Hemen az ötesinde iş hanının girişi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba barış bey ordada bir d800 var ise bence hiÇ hayama uğramayın.

Zülfü bey ne demek istediğinizi anlayamadım kusura bakmayın :). Aslında d610 mu d800 mu alayım bir türlü karar veremedim. 1 ay beklememdeki sebep d810 unun cıkacak olması mı şükrü bey ? teşekkürler bu arada cevaplar iÇin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ucuz bir ürün değil alacağınız makine bence karfo güvencesinde almanız daha iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zülfü bey ne demek istediğinizi anlayamadım kusura bakmayın :). Aslında d610 mu d800 mu alayım bir türlü karar veremedim. 1 ay beklememdeki sebep d810 unun cıkacak olması mı şükrü bey ? teşekkürler bu arada cevaplar iÇin.

Aynen. Belki D800 fiyatına 810 alacaksınız, belki 810 Çıkınca 800 fiyatı düşecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.