İçeriğe git

bu saatten sonra nikon d90 alinirmi..

alpay çırpan

Recommended Posts

d90 almayı dusunuyorum önceden kompak makine kullaniyordum slr akineye geçmeyi düşünüyorum . makine baya bi eski sanirim 2008 çıkıslı . aradan 8 sene gecmesine ragmen (sıfır makine) bu saatten sonra d90 alinir mi ? . butcem zar zor d90 a çıkıyor arkadaslar gönül isterki d7000 alayım ama malesef :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suan 1300 lira var elimde fakat geri kalanini abimin karttan cektiricem ama abimede fazla yuk olmak istemiyorum calisiyorum geri odeyecegim abimeama bi tepe flasi grip almak ta var aklimda. Spot alabilecegim bi yer onerirmisiniz istanbulda ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ertan bey d90 alınır iyi makinedir..

D90 fiyatına alınabilecek daha iyi gövdeler var, hem de 10larca. D90 çıktığında benzerlerinden çok farklıydı, ne yazık ki artık alınmaz. Yani şu anki fiyatına alınmaz. 40D, 50D, D7000'den çook daha fazla fiyat çekenler var ki D90 bunların yanında amatör. İlla Nikon istiyorsan D5200 harika makine, Sahidinden'de D90'dan ucuza D5200 bulmak mümkün. D7000 de aynı şekilde.

Ama D90 sahiplerini ve satıcıları tebrik etmek lazım, aletin ikinci eli bir türlü düşmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D90 fiyatına alınabilecek daha iyi gövdeler var, hem de 10larca. D90 çıktığında benzerlerinden çok farklıydı, ne yazık ki artık alınmaz. Yani şu anki fiyatına alınmaz. 40D, 50D, D7000'den çook daha fazla fiyat çekenler var ki D90 bunların yanında amatör. İlla Nikon istiyorsan D5200 harika makine, Sahidinden'de D90'dan ucuza D5200 bulmak mümkün. D7000 de aynı şekilde.

Ama D90 sahiplerini ve satıcıları tebrik etmek lazım, aletin ikinci eli bir türlü düşmedi.

Ertan bey ben de zaten fiyat konusunu kastedmemiştim aksine teknik bakımdan d90 iyi bir makina olduğunu belirttim yok o konuda haklısınız d90a ciddi rakamlar cekenler var o paralara d7000 trzı makine alınır.. O konuda hemfikiriz merak etmeyin 😉

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

........

Hakikaten Ertan hocam D90'a nasıl bir piyasa yaptılarsa müthiş bir fiyat ve satış istikrarı sağladılar :) Sizin düşüncelerinize bende katılıyorum 8 yaşında sıfır araba almanın hiçbir mantığı yok. İşlemci, sensör v.s gibi teknolojileri günümüze D90/a /b /c /d gibi güncelleyerek getirselerdi tamam ama bu saatten sonra heleki hele aynı fiyata D7000 gibi bir makine varken D90 bencede çok mantıklı gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.