İçeriğe git

Rize Seyehati

Gökhan YAZICI

Recommended Posts

Merhabalar.

Tatil için memleketim Rize'ye gideceğim 23 temmuz - 10 ağustos arası Rize Pazar da olacağım.

Gezmeye, tozmaya, yemeye, içmeye arkadaş arıyorum.

Eğer davet gelir, ağalar paşalar gibi karşılanacak, etraf gezdirileceksem Trabzon-Artvin 'e de haftasonu niyetine 1-2 gün uğrarım d23711ffe2757aba185f84f63afc79a5.gif

:D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 Temmuz - 3 ağustos arası Rize'ye gezmeye gitmeyi düşünüyorum.

Rize'de oturan veya memleketi Rize olup da o tarihlerde orada bulunan gönüllü birilerini arıyorum.

Şükrü hocam şu çok beğendiğin 24-105 in yanında olma şansı varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan benim şuan için Rize'ye gelme şansım yok. Latife yaptım. :) Ama şöyle yapabiliriz, sen Rize'ye geçerken tam ortada çorum'da mola ver. Hem leblebi yersin, hem 24-105 incelersin, hem gezer, hem çekeriz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çorum civarında muhtemelen mola veririm ama ancak bi tost yaptırıp bi leblebi alabilecek zamanım olur :D

O değilde o mübarek Çorum da neyden yapılıyor arkadaş!

Gitsekte 3-5 paket alıp stok yapsam :unsure:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özel leblebi ağaçları var GÖkhan, ağaç dallarında yetişiyor, topluyoruz. Sen hangi gün, kaçta bindiğini, hangi firma ile geldiğini bana bildir. :)

23 Temmuz çarşamba muhtemelen sabah 6-8 arası çorum civarında olurum.

Tam olarak çorum da duruyormuyuz onuda bilmiyorum gerçi ama bir kaç sene Önce yine otobüsle gitmiş ve çorum civarında bir yerde mola vermiştik.

1 paket leblebi almıştım ama tadı damağımda kalmıştı.

Yaklaşık 20 saatlik yolculukta tek heycan duyduğum konu leblebi ve tütün kolanyası alabilecek olmak :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan benim şuan için Rize'ye gelme şansım yok. Latife yaptım. :) Ama şöyle yapabiliriz, sen Rize'ye geçerken tam ortada çorum'da mola ver. Hem leblebi yersin, hem 24-105 incelersin, hem gezer, hem çekeriz. :)

Merhaba Şükrü hocam,

çorum'da yaşıyorsunuz sanırım. Benimde çorumda 3 tane şantiyem var(Eski kültür sitesi, Yeni terminal, Hitit üniversitesi kuzey kampüsü) ve her hafta 2-3 gün oradayım. Merkezde olduğu için eski kültür sitenin olduğu yere uğrarsanız tanışmak ve bir çay/yemek ikram etmek isterim. Gerçi Gökhan hocam ilede istanbulda tanışmak istemiştim ama zamanı denk getiremedik :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamdır Şükrü hocam. Çoruma geldiğimde size siteden mesaj atarım. Gördüğüm kadarıyla 24-70 sahibisiniz ve bu lensi de inceleme fırsatı bulurum sayenizde :)

Birde Tokina 11-16 f2.8 lensinizi D610 ile kullanabiliyormusunuz ? Aynı lensten bende de var ama FX makinelere uyumlu değil diye biliyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamdır Şükrü hocam. Çoruma geldiğimde size siteden mesaj atarım. Gördüğüm kadarıyla 24-70 sahibisiniz ve bu lensi de inceleme fırsatı bulurum sayenizde :)

Birde Tokina 11-16 f2.8 lensinizi D610 ile kullanabiliyormusunuz ? Aynı lensten bende de var ama FX makinelere uyumlu değil diye biliyordum.

Melih hocam boşver 24-70i tırt lens o :D

Sen sigma 24-105 F4ü dene bol cana fotoğraf Çek sonra bizimle paylaş :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Melih hocam boşver 24-70i tırt lens o :D

Sen sigma 24-105 F4ü dene bol cana fotoğraf Çek sonra bizimle paylaş :D

Gökhan hocam bu lens setini tamamlamak dünyanın en zor işlerinden birisi olsa gerek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi lens seti kurcam diye uğraşırsan sadece ekipmanla ilgilenirsin, fotoğrafçılık sadece hobi kalır benim gibi.

Benim şahsen imkanım olsa dünyadaki tüm ekipmanları toparlar kurcalar denerim...

Mesela sırf meraktan bugün Samyang 500mm F6.3 aynalı lens aldım :D

Şansıma da tam ay var bu gece.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan hocam aynen, insan hepsini alıyım deneyim istiyor :) Keşke parfüm gibi bu lenslerinde Tester ları olsa :)

Samyang 500mm aynalı lensin videosunu izlemiştim bir ara, deneme fotoğraflarını bekliyorum merakla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar.

Tatil için memleketim Rize'ye gideceğim 23 temmuz - 10 ağustos arası Rize Pazar da olacağım.

Gezmeye, tozmaya, yemeye, içmeye arkadaş arıyorum.

Eğer davet gelir, ağalar paşalar gibi karşılanacak, etraf gezdirileceksem Trabzon-Artvin 'e de haftasonu niyetine 1-2 gün uğrarım a>

:D :D

Bende memleketim Rize'ye 2 Ağustos'ta gideceğim.

Belki orada karşılaşırız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.