İçeriğe git

ma ve m

Recommended Posts

Yenı bır lens aldım af s 50mm 1/4 uzerınde M/A ve M modu var benım bıldığım af ve mf pekı bu MA ne oluyor hem manuel hem otomatık netleme aynı moddamı yanı o zaman m yı neden duşunmuşler d7100 de kullanıyorum bılgısı olan varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

M/A Manuel ayarlanabilen otomatik fokus diyebiliriz. M ye aldiginizda ayari tamamen siz yaparsiniz. M/A ya aldiginizda otomatik fokus yapar fakat sizin fokusa müdahele etmenize izin verir. AF / M özelikkli lenslerde AF ye aldignizda müdahele edemiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Yenı bır lens aldım af s 50mm 1/4 uzerınde M/A ve M modu var benım bıldığım af ve mf pekı bu MA ne oluyor hem manuel hem otomatık netleme aynı moddamı yanı o zaman m yı neden duşunmuşler d7100 de kullanıyorum bılgısı olan varmı

Mustafa Bey,

Kamera otomatik netlik yaparken, gerektiği durumlarda kameranın netliğine, elinizle müdahale edebilirsiniz. İşte bu gibi durumlar için MA geliştirilmiştir.

Bilginize,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.