İçeriğe git

Herkese merhabalar...

mecik

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar;

15 yıldır fotoğraf çeken, 6 yıldır Nikon'a tutkun olan, otomotiv sektöründe 10 yıldır çalışan bir makina mühendisiyim. Diğer yandan son 1 yıldır fotoğraf sevdamı pekiştirmek ve farklı açılardan konuya hakim olabilmek için fotoğrafçılık ve kameranlık öğrencisi oldum.

Fotoğrafa yeni başlamadım, ama her güzel fotoğraftan sonra en başındaymış gibi hissediyorum...

Şimdiden paylaşımlarınız, desteğiniz ve arkadaşlığınız için teşekkür ederim...

Sevgi ve saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer yandan son 1 yıldır fotoğraf sevdamı pekiştirmek ve farklı aÇılardan konuya hakim olabilmek iÇin fotoğrafÇılık ve kameranlık öğrencisi oldum.

AÇık öğretim mi? önerir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet açık öğretim. Eğer ayıracak vaktiniz, fotoğrafın ve görüntülü sanatların tarihine ve gelişimine ilginiz varsa kesinlikle öneririm.

Tabi fotoğraf ve video tarihi dışında, tv programcılığı, kültür tarihi, sosyoloji gibi yan dersler de ilgi çekici oldu benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet aÇık öğretim. Eğer ayıracak vaktiniz, fotoğrafın ve görüntülü sanatların tarihine ve gelişimine ilginiz varsa kesinlikle öneririm.

Tabi fotoğraf ve video tarihi dışında, tv programcılığı, kültür tarihi, sosyoloji gibi yan dersler de ilgi Çekici oldu benim iÇin.

Kötü bir huyum var, ilgim var ama herhangi ilgi duyduğum bir konu görev olursa birden soğuyuveririm. örneğin bilgisayar oyunu oynamayı Çok severim, ama eğer oyun incelemecisi olsaydım sıkılırdım...Film izlemeyi Çok severim ve bazı forumlarda iki saat yazı yazıp yorum paylaşırım ama eğer eleştirmenlik yapıyor olsaydım sıkılırdım. Alalı aylar oldu ama şimdi zorunda olduğumu düşündüğüm iÇin bir türlü D610'un kılavuzunu baştan sona okuyamıyorum. Arada bölük pörÇük okuyorum. :) :) Makineyi almadan önce daha fazla incelemiştim. :)

Ne kadar vaktinizi alıyor?

Bu arada hoşgeldiniz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kötü bir huyum var, ilgim var ama herhangi ilgi duyduğum bir konu görev olursa birden soğuyuveririm. örneğin bilgisayar oyunu oynamayı Çok severim, ama eğer oyun incelemecisi olsaydım sıkılırdım...Film izlemeyi Çok severim ve bazı forumlarda iki saat yazı yazıp yorum paylaşırım ama eğer eleştirmenlik yapıyor olsaydım sıkılırdım. Alalı aylar oldu ama şimdi zorunda olduğumu düşündüğüm iÇin bir türlü D610'un kılavuzunu baştan sona okuyamıyorum. Arada bölük pörÇük okuyorum. :) :) Makineyi almadan önce daha fazla incelemiştim. :)

Ne kadar vaktinizi alıyor?

Bu arada hoşgeldiniz. :)

Çok vaktimi aldığını söyleyemem. Ders Çalışır gibi değil, gerÇekten bir makale okurmuş gibi haftada 2-3 saat ayırıp kitapları okusanız yeter.

Görev edinmeniz de bence Çok gerekli değil. Çünkü sonuÇta okulu biteremezseniz birşey olmayacak. :)

Ben şimdilik iyi gidiyorum, (3,17/4 ortalama :) ) Ama bu tamamen konuların benim aÇımdan zevkli oluşu ve yeni birşeyler öğrenmenin şevk vermesi ile ilgili olabilir. Hobi olarak sevdiğim, profesyonel olmayı amaÇladığım sanatın, alt yapısını, gelişimini, tarihini ve insanlara etkilerini öğrenmek de cabası.

Burada bonus olan tv programcılığı kısmı oldu aÇıkcası.

Bu benim 3. üniversite oluyor. Sanırım burada bırakacağım.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.