İçeriğe git

Sırt çantası önerisi

Recommended Posts

Merhabalar.

Elimdeki çanta ekipman için yetersiz kalmakta. Yeni bir çanta almak istiyorum. Ve alacağım çantaya 15,6" Laptopun da sığmasını istiyorum.

Şu an elimdeki ekipman

Şunlar

• Nikon D800 body griple beraber
  • Nikon D5000 Body griple beraber
  • Sigma 70 - 300mm
  • Nikkor 50 mm
  • Nikkor 18 - 55
  • Nikon Sb-700

Bunlara ek olarak Önümüzdeki maksimum 3 ay içerisinde gelecek olan

• Nikkor 24-70
  • Nikkor 70 - 200

ikilisini rahatlıkla sığabilecek bir çanta aramaktayım. Kullandığınız Önerebileceğiniz bir model var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İbrahim bey merhaba

Lowepro pro runner 350 AW işinizi görür.Ben kullanıyorum yazdığınız ekipman kadarını rahatlıkla sığdırıyorum.

Laptop bölmeside var. Bir büyüğü Lowepro pro runner 450 AW onuda inceleyin

Tamrac 5587 Expedition 7x bunuda kullanabilirsiniz. Bunun bende 5x olanı var onuda kullanıyorum biraz ufak fakat kaliteli

İncelersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

350 aw inceledim fakat özelliklerinde Laptop için 15,4" yazıyor. sığıp sığmayacağı konusunda emin olamadım. 450aw modeli 17" olmasından dolayı uygun gözüküyor. bu modeli kullananlar var mı. Kullanım rahatlığı V.s nasıldır. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

350 olanı kullanıyorum. Gayet rahat ve kullanışlı.450 daha rahattır.Büyüklük bakımından sırta daha rahat uyar. 450 yi denemiştim rahattı. Laptop koymadığım için 350 yi almıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yakın zamanda memlekete doğru yola çıkacağım ve henüz çanta konusunu netleştirebilmiş değilim.

Lowepro computrekker aw kullanan var mı aranızda ? Bu ürün ihtiyacımı karşılayacak gibi duruyor fakat laptop bölmesi 15" yazıyor özelliklerinde. Daha önce bu çantayı 15,6" ile kullanan var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayırdığın belli bir bütçe varsa sana bir önerim olacak İbrahim bey

hocam aslında dün bir çanta sipariş ettim. Bir arkadaşım da Computrekker aw modelini kullanıyordu. Laptopta sığdığını söyledikten sonra sanalpazar üzerinden sipariş ettim.

kampanya ya denk geldim.

Yeni üye olup üyelik onayı yapanlara 10 tl indirim tanımlıyorlar. Birde sanırım öğlen 11 - 12 arası geçerli olmak üzere bayrama kadar her gün 10 tl indirim tanımlıyorlar. Tesadüfen denk geldiğim bu 20 tl indirimle 175 tl ye http://www.sanalpazar.com/Lowepro-Compu-Trekker-Computrekker-Fotograf-Sirt-Canta__isp18109489 linkteki ürünü almış oldum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.