İçeriğe git

İzmir'de Çekim İçin Mekan Önerileri

Recommended Posts

Nişan çekimi için İzmir'de olacağım yakın zamanda. Karşıyaka'ya çok uzak olmayan ve çeşitliliğin olacağı mekanları önerebilirmisiniz. Tercihim tek mekan yerine 3-4 farklı mekanda çekim yapabilmek. O yüzden söyleyeceğiniz mekanların konumları, mesafeleri benim için çok önemli. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Denizdeki güneşe karşı fotoğraf çekmeyi seviyorum. Ama İstanbul'da ancak kış aylarında buna fırsat oluyor, yazın öğleden sonra güneşin konumu uygun olmuyor. Sanırım İzmir'in güneyinde bu şans var ama. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Havagazı fabrikası şu sıralar gelin çekimi yapanların ilk adresi diyebilirim gidin bence çeşitliliği pek yok aslında biraz kısıtlı ama yinede gitmeye değer. sakin,huzur verici bir yer.

Hemen yakınında bulunan tarihi Alsancak Garı var.

(Fuar alanı)Kültürpark'ta çok uygun bir yerdir.

Kordon, inciraltı, tabi birde Tarihi Asansör var burda çekime izin veriyorlarmı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Havagazı fabrikası şu sıralar gelin çekimi yapanların ilk adresi diyebilirim gidin bence çeşitliliği pek yok aslında biraz kısıtlı ama yinede gitmeye değer. sakin,huzur verici bir yer.

Hemen yakınında bulunan tarihi Alsancak Garı var.

(Fuar alanı)Kültürpark'ta çok uygun bir yerdir.

Kordon, inciraltı, tabi birde Tarihi AsansÖr var burda çekime izin veriyorlarmı bilmiyorum.

Bu alanlarda çekim için bir ücret istiyorlar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fuar dönemi açılıyor belki giriş 2-3 TL dir. Diğerleri ücretsiz. Konak'ta saat kulesi, kızlarağazı var. Kemeraltında baya bir yerler bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu alanlarda çekim için bir ücret istiyorlar mı?

Kesin birşey bilmiyorum ama, tarihi asansör dışında diğer yerlerin ücret talep ettiklerini zannetmiyorum. Bende kendim buralarda gelin damat olmasada fotograf çektim kimse gelipte yassak kardeşim yassak dediği olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.