İçeriğe git

İnternet üzerinden fotoğraf baskısı

Recommended Posts

Arkadaşlar çektiğim fotoğrafları dijital ortamda saklamak yerine bir kısmının baskısını alıp çerçeveleyip boş duvarlarımı süslemek istiyorum. 30x45, 30x60 boyutlarına kadar baskı almayı planlıyorum. Kırıkkale de ki fotoğrafçılar ile baskı konusunda uğraşmak istemiyorum.

1. tercih olarak internet üzerinden baskı yapan birkaç adrese ulaştım. Bahsettikleri gibi kaliteli ve ucuz baskı imkanı sağlıyorlar mı? Aramızda bu tip baskı yapan merkezleri kullanan kişiler varsa yorumlarını almak isterim.

2. tercih ise Ankara'ya yolum düştüğünde de baskı alabilirim. Önerebileceğiniz baskı merkezi var mı?

Şimdiden herkese teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.netbaski.com/ Ben burayı bir kaç defa kullandım fena değiller, isterseniz önce bir deneme baskısı alın derim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende netbaski.com dan birkaç defa baskı yaptırdım.Baskı hızı,fiyatı ve değiştimi bilmiyorum ama 25 tl üzeri kargo da beleşti.Bulunduğum yere göre eş,dost,akraba fotoğrafı isteyenlere de oldukça ekonomik oluyor.Dediğiniz boyda baskı almadım ama sizi üzeceğini çok da düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.