İçeriğe git

Mesaj ve cevaplar hakkında bilgilendirme

Recommended Posts

• Forum Editörü

Sayın ilgili,

Bu sorunumun belki çözümü vardır ama ben bulamadım.

Yüklediğimiz fotoğraflara yapılan bir yorum var mı diye her defasında fotoğrafımızın sayfasına ya da Profil sayfamızdaki fotoğraflar kısmına gitmemiz gerekiyor. Bunun daha pratik bir yolu yok mu acaba? Mesela; fotoğrafımıza bir yorum geldiğinde tıpkı forumdaki herhangi bir konumuza gelen yorumların görüntülenmesi gibi, sayfanın üst köşesinde bir uyarı alsak?

İlgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrı topik açmadan ben de bir başka istekte bulunabilir miyim. :)

Bazı konularda çok faydalı bilgiler veya linkler bulunuyor. Eğer çok zor değilse, bunları kaybetmemek için "takip et" yanına "sık kullanılanlara ekle" gibi bir başka seçenek de konulabilir mi? Sadece "takip et"e tıklayınca, tüm cevap verilenlerin arasına ekliyor. kalabalıkta kayboluyorlar. :(

Şimdiden teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet güzel yerlere değinmişiniz bu konuya kemal arkadaşımız el atması lazım yoğunluktan siteye pek girme fırsatı olmuyor maalesef ama bakacaktır muhakkak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siteye pek girememe demiyelim gökhan siteyi hergün hersaat pc veya mobil'den giriyorum ancak forumlara yazmak konusunda pek zaman kalmıyor diyebilirim ancak hata veya başka sorunlarda devamlı müdehale halindeyim.

Değindiğiniz konular hakkında çalısmalar yapacagım Fotoğraflar yorumlarında hakkında bir düşümcem önceden var idi ancak ondan önce alt Kısımda Bulunan üye Bilgi Panelin'den sizin kendi yazdıklarınızı görebilirsiniz ondan bilginiz vardır umarım buna ek olarak bilgi paneline aldığınız son yorumlar hakkında üst bölümde topluca olan degilde kişisel olarak bir bölüm ile ilgili çalışma yapacagım.

Murat bey dediğiniz konu hakkında Aslında Takip et işlemi size bunu saglayacaktır. İstediğiniz konuları takip'e aldıgınız zaman bir nevi siz onu sık kullanılanlara eklemiş olacaksınız.

Takip ettiğiniz tüm içerikleri üst bölümde Kendi isminize tıkladıgınızda takip ettiklerim yazan kısımda olacaktır. forumlar konular fotoğraflar gibi ( http://www.nikonturk.com/index.php?app=core&module=search&do=followed )

saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Siteye pek girememe demiyelim gÖkhan siteyi hergün hersaat pc veya mobil'den giriyorum ancak forumlara yazmak konusunda pek zaman kalmıyor diyebilirim ancak hata veya başka sorunlarda devamlı müdehale halindeyim.

Değindiğiniz konular hakkında çalısmalar yapacagım Fotoğraflar yorumlarında hakkında bir düşümcem Önceden var idi ancak ondan Önce alt Kısımda Bulunan üye Bilgi Panelin'den sizin kendi yazdıklarınızı gÖrebilirsiniz ondan bilginiz vardır umarım buna ek olarak bilgi paneline aldığınız son yorumlar hakkında üst bÖlümde topluca olan degilde kişisel olarak bir bÖlüm ile ilgili çalışma yapacagım.

Murat bey dediğiniz konu hakkında Aslında Takip et işlemi size bunu saglayacaktır. İstediğiniz konuları takip'e aldıgınız zaman bir nevi siz onu sık kullanılanlara eklemiş olacaksınız.

Takip ettiğiniz tüm içerikleri üst bÖlümde Kendi isminize tıkladıgınızda takip ettiklerim yazan kısımda olacaktır. forumlar konular fotoğraflar gibi ( http://www.nikonturk...rch&do=followed )

saygılar..

Kemal bey,

Siteye mobilden giriyorum demişsiniz. Ben bu platformda yeniyim.

Mobil ortamda nikonturk'un bir uygulması mı var, varsa nedir, Android ortamında çalışııyor mu?

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takip ettiğiniz tüm içerikleri üst bÖlümde Kendi isminize tıkladıgınızda takip ettiklerim yazan kısımda olacaktır. forumlar konular fotoğraflar gibi ( http://www.nikonturk...rch&do=followed )

saygılar..

Kemal bey ilginiz için teşekkürler. :) Öyle yapıyorum ama dediğim gibi tüm cevap vermiş olduğum konular da "takip ettiklerim"e eklendiği için arada kayboluyorlar. Siteye kayıt olalı daha bir yıl olmadı, aktif katılalı yaklaşık sekiz dokuz ay olmuştur, ama şimdiden takip ettiklerim dÖrt sayfa olmuş. :)

Dediğim gibi, kolay ise ve vaktiniz olur ise değerlendirebilirseniz makbule geçer. :)

İlginiz için yeniden teşekkürler. :)

Kemal bey,

Siteye mobilden giriyorum demişsiniz. Ben bu platformda yeniyim.

Mobil ortamda nikonturk'un bir uygulması mı var, varsa nedir, Android ortamında çalışııyor mu?

Saygılar.

Tapatalk kullanabilirsiniz, forumu da Tapatalk'a Kemal bey uyarlamıştı; hem OS X hem de Android'de pek rakibi olmayan bir uygulama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Murat bey yardım için teşekkürler. Tapatalk'ı hemen kurdum ve denedim. Bu mesajı da ordan yazıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız siteye tapatalk ile bağlandığımda siteye giremiyorum... sanırım siteye fazla bir ağırlık getiriyor gerek tapatalk bağlantısı kapatılmış olabilir mi...

Şuan için herhangi bir problem yok kullandıgınız baglantıdan dolayı olan bir yavaslık olabilir ancak yinede ben bir kontrol edeyim.. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kaç öneri de benden;

- Kullanıcılar yüklemiş oldukları fotoğraflara puan veremesinler.

- Fotoğraflara verilen oyları yükleyicinin görebilmesi için yorum yazılmaktan başka bir yolu daha olsun, kimin ne oy verdiği kimin ana sayfaya taşıdığı görebilsin.

-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen tüm önerilerinizi yazınız aklınızda olan hatalı olan şeyleri bundan yana problem yoktur.

Orçun bey dediğiniz gibi üyelerin kendine oy verememesi konusunda yaptırım tabiki olabilir bununla ilgili çok öncelerden yine konuşmuştuk forumda.

Dediğiniz kısım sanırım yorumların altında olan puan verme olayları. Evet normalde oy veren kişi kendi goruyor oy kullandıgı yerde ama fotoğraf sahibi ya toplam yada yorum yazanları goruyor.

Tümünün görmesi anlamında tabiki bir köşede gösterilebilir. Ancak bu sefer bana verdın sana veriyim oy bu verdi bu vermedi gibi şeylerin onune geçmek ıcın bıraz gizli olması lazım gibi düşündüm Bu olay twitter'da takip edeni takip ederim tarzo gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Lütfen tüm Önerilerinizi yazınız aklınızda olan hatalı olan şeyleri bundan yana problem yoktur.

Orçun bey dediğiniz gibi üyelerin kendine oy verememesi konusunda yaptırım tabiki olabilir bununla ilgili çok Öncelerden yine konuşmuştuk forumda.

Dediğiniz kısım sanırım yorumların altında olan puan verme olayları. Evet normalde oy veren kişi kendi goruyor oy kullandıgı yerde ama fotoğraf sahibi ya toplam yada yorum yazanları goruyor.

Tümünün gÖrmesi anlamında tabiki bir kÖşede gÖsterilebilir. Ancak bu sefer bana verdın sana veriyim oy bu verdi bu vermedi gibi şeylerin onune geçmek ıcın bıraz gizli olması lazım gibi düşündüm Bu olay twitter'da takip edeni takip ederim tarzo gibi :)

Kemal beye katılıyorum. Kimin ne oy verdiği, kimin ana sayfaya taşıdığı bilgisi gizli kalmalı. Yoksa burası da instagram gibi olur bir süre sonra. Amaç zaten kimin verdiği değil, ne kadar oy aldığımız. Ama bence asıl Önemli olan yapılan eleştiri ve Öneriler, bunları zaten yorum kısmında gÖrebiliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oy verenleri görmek ne taraftan ne şekilde kullanıldığına ve olayın ne tarafından baktığınıza bağlı bence. Şayet biri atıyorum, teknik konuda bana düşük bir puan vermiş ise, bunu sorup öğrenmek dolayısı ile kendimi geliştirmeyi düşünürüm. Ama dediğiniz gibi, GEL GEL şeklinde kullanılmaya daha yatkındır. Haklısınız. Ben genelde oy verdiğimde yorum yazmıyorum, yorum yazdığımda puan vermiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oy verenleri görmek ne taraftan ne şekilde kullanıldığına ve olayın ne tarafından baktığınıza bağlı bence. Şayet biri atıyorum, teknik konuda bana düşük bir puan vermiş ise, bunu sorup öğrenmek dolayısı ile kendimi geliştirmeyi düşünürüm. Ama dediğiniz gibi, GEL GEL şeklinde kullanılmaya daha yatkındır. Haklısınız. Ben genelde oy verdiğimde yorum yazmıyorum, yorum yazdığımda puan vermiyorum.

Nasıl desem o sadece sizin güzelliginiz ama sizinde dediginiz gibi GEL GEL şekli var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.