İçeriğe git

Nikon'un yeni Program İndirme Merkezi

Recommended Posts

Nikon-global-download-center.png

Nikon'un bence daha önceden yapması gerektiğini düşündüğüm herşeyin bir ararada bir yerden sağlaması gerekiyordu ve sonunda bir indirme merkezi yaptı gayet güzel gözüküyor.

Kullandıgınız ürünün Kılavuzları yazılımları güncellemeleri ürün hakkında indirebileceğiniz ne varsa hepsi bir arada 43 Dilde yayın yapıyor indirme merkezi.

İndirme Merkezi Link : http://downloadcenter.nikonimglib.com/tr/index.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye Nikon kıllık yapmakla uğraştığı için öyle şeylerle uğraşmıyor hiç. Nikon'un android uygulamasınında bile Türkçe olarak hiç bir şey yoktu. Oraya bile koymamışlar. Türkiye yetkisini başka bir firmaya verseler de artık kurtulsak şu firmadan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kıllığına gittim SB-910 için ne car diye baktım, bişiy yokmuş. Ben zaten o koydukları tuşun adnıdan şüphelenmiştim, ''araMA'' :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kıllığına gittim SB-910 için ne car diye baktım, bişiy yokmuş. Ben zaten o koydukları tuşun adnıdan şüphelenmiştim, ''araMA'' :)

Aramayınız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.