İçeriğe git

Forumlarda zaman (saat) problemi

Recommended Posts

• Forum Editörü

Sayın ilgili,

Forumlarda bir konu dikkatimi çekti. www.nikonturk.com ana sayfa sağ taraftaki "Forum'dan Son Konular" kısmında, "Son aksiyon" kolonunda gördüğümüz saat konusunda sanırım bir problem var. Az önce bir soruya cevap verdim, ama benim cevap verdiğim saati *05:59" olarak görünüyor. Saat şu anda tam olarak 17:51 ve ben bu cevabı yaklaşık 2 saat kadar önce yazmıştım. Ya bilgisayarın (ana sunucunun) saati yanlış, ya da farklı bir sorun var. Ayrıca sanırım burada gösterilen saat formatı 24HR formatında değil.

Bilginize.

Sebahattin DEMİR

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Sayın ilgili,

Forumlarda bir konu dikkatimi çekti. www.nikonturk.com ana sayfa sağ taraftaki "Forum'dan Son Konular" kısmında, "Son aksiyon" kolonunda gördüğümüz saat konusunda sanırım bir problem var. Az önce bir soruya cevap verdim, ama benim cevap verdiğim saati *05:59" olarak görünüyor. Saat şu anda tam olarak 17:51 ve ben bu cevabı yaklaşık 2 saat kadar önce yazmıştım. Ya bilgisayarın (ana sunucunun) saati yanlış, ya da farklı bir sorun var. Ayrıca sanırım burada gösterilen saat formatı 24HR formatında değil.

Bilginize.

Sebahattin DEMİR

Son cümlemi geri alıyorum, saat formatında problem yok.

Ama sunucumuzun "Time Zone" TR'den 10 saat gerideymiş gibi duruyor.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Keşke tek sorunumuz zaman problemi olsaydı...

Cabir bey,

Haklısınız, keşke tek problemimiz bu olsaydı.

Sizin iÇin bir durumun problem olarak tanımlanması iÇin yeter şart nedir bilmiyorum.

Böyle bir durum dikkatimi Çekmişti, ben de site yöneticisine hitaben "İstek, öneri, Şikayet" kısmına yazmak istedim. Bunun ana sayfada Çıkacağını tahmin etmemiştim.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cabir bey,

Haklısınız, keşke tek problemimiz bu olsaydı.

Sizin iÇin bir durumun problem olarak tanımlanması iÇin yeter şart nedir bilmiyorum.

Böyle bir durum dikkatimi Çekmişti, ben de site yöneticisine hitaben "İstek, öneri, Şikayet" kısmına yazmak istedim. Bunun ana sayfada Çıkacağını tahmin etmemiştim.

Saygılar.

Saygılar hocam..

İyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sebahattin bey teşekkür ederim konu ile ilgilenip tekrar size cevap yazacagım.

Bu tarz konuları ve şikayetleri herzaman dile getirebilirsiniz.

Saygılar sevgiler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.