İçeriğe git

ben geldim hoş geldim

sfst5

Recommended Posts

arkadaşlar herkese merhabalar. d7000+18105+50 mm 1,8g lens ile aranıza katılmış bulunmaktayım. katılalı bir ay kadar oldu ama ben şimdi mesaj yazabildim. herkesin ışığı bol olsun. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin varsa takıldığın yer yardımcı olalım face mail bura aynı ekipman bende de var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

he vallaha, insan bi kutu şeker yaptırır... :D

Elin boş mu geldin :)

Hoşgeldin varsa takıldığın yer yardımcı olalım face mail bura aynı ekipman bende de var.

Hoş geldin.

hoş buldum teşekkür ederim. şeker sağlığa zararlı bir ara çay ısmarlayım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağolun hocam şimdilik iso ile uğraşıyorum arada diytaframa el atıyorum. bi nevi ÇÖmezlik diyelim. anlamadığım şeyleri sorsam şu an bir anlamı olmayacak. kullandıkÇa eksik kaldığım konularda mutlaka yardım isterim .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bırak ISO'yu diyaframı şimdilik, daha önce kompozisyona bak, bazı basit kuralları oku. Git 2 fotoğraf kitabı al. Herhangi iki tane olur. Ama teknik bilgi değil, kompozisyon vs.. gibi şeyleri anlatan kitaplara bak. Iso-diyafram vs.. kendiliğinden oturacak zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bırak ISO'yu diyaframı şimdilik, daha önce kompozisyona bak, bazı basit kuralları oku. Git 2 fotoğraf kitabı al. Herhangi iki tane olur. Ama teknik bilgi değil, kompozisyon vs.. gibi şeyleri anlatan kitaplara bak. Iso-diyafram vs.. kendiliğinden oturacak zaten.

ilk ders olarak kayıtlara alıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.