İçeriğe git

nikon d7000 sorunlarım

sfst5

Recommended Posts

aranıza yeni katıldığım gibi ilk sorunumla yine buradayım. yeni aldığım makinemde fotoğrafları incelerken bir kaç kırmızı nokta fark ettim bir kaç fotoğrafa daha bakınca hepsinde olduğunu gördüm. dün akşam garantiye verdim. şimdi bu olay daha önce başına gelen varsa sonuç ne çıkar. değişim yapılır mı veya iade alırlar mı? f36 değerlerinde çektiğim bir fotoğrafı ekledim. yani makinemde sorun var mı ve sorun varsa ne sonuç çıkabilir? (nikon Türkiye garantili)

post-5393-0-40033300-1422624683_thumb.jp

ilgilenebilecek varsa mail olarak da atabilirim orijinal halini

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında bende baktım baktım bir şeye benzemetim. ben de sorun var sanmıştım. meğerse yokmuş.. :)

Fatih Bey durumu biraz daha açarsanız iyi olur sanırım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Umarım dediğiniz gibi sorun çıkmaz.objektifin kapağını kapatıp çektim o fotoğrafı. boyutunu küçülttüğüm için belli olmadı sanırım. küçültme işlemini paint kullanarak yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sensör temizliği lazım sensöre yapışan tozlardan dolayı daha önce başımıza çok geldi eğer garantili ise servisler ücretsiz temizlik yapıyor İstanbulda sirkecide 15 tl ücrete yapıyolar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.