İçeriğe git

Merhaba

Gülin

Recommended Posts

Herkese selam, bi süredir nikon almayı düşünüyordum. Şöyle bir fırsat geçti elime

D3100 + Tamron 17-55mm + Nikon 50-200mm : 1.300 tl

Sizce fiyatı nasıl? Almalı mıyım? Şimdiden yorumlar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Herkese selam, bi süredir nikon almayı düşünüyordum. Şöyle bir fırsat geçti elime

D3100 + Tamron 17-55mm + Nikon 50-200mm : 1.300 tl

Sizce fiyatı nasıl? Almalı mıyım? Şimdiden yorumlar için teşekkürler.

Lenslerde titreşim önleme özelliği olmadığını ve D3100' ünde çok hor kullanılmadığını kabul ederek, fiyatın 100 TL kadar pahalı olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lenslerde titreşim önleme özelliği olmadığını ve D3100' ünde çok hor kullanılmadığını kabul ederek, fiyatın 100 TL kadar pahalı olduğunu düşünüyorum.

çok temiz kullanılmış hiçbir çiziği, kusuru yok. 2f8b982bfb97ba075edd568d12e31f13.jpg.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

az daha koy üstüne temiz bir d7000 al.

Gökhan a katılıyorum. Bir süre sonra zaten size yetmeyecek o makina.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldım makineyi, hem tanıdık hem de taksit ödeme imkanı ile. Henüz yeni olduğum için öğrendikten sonra satıp daha üst bir model alırım umarım. Yorumlar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Aldım makineyi, hem tanıdık hem de taksit ödeme imkanı ile. Henüz yeni olduğum için öğrendikten sonra satıp daha üst bir model alırım umarım. Yorumlar için teşekkürler.

Hem tanıdık hemde taksitli ise çok da iyi etmişsiniz. Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.