İçeriğe git

Vesikalık Çekme Teknikleri

Gülin

Recommended Posts

Selam, evde vesikalık çekmek istiyorum. Hangi modu kullanarak hangi ayarlarla en iyi vesikalığı elde edebilirim? dahili flaşım yok. makinem d3100 ve tripodum var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ilginç bir konu başlığı

20 yıl düşünsem böyle bir başlık açmak benim aklımın ucundan geçmezdi

Bakalım bu konuda deneyimli üstadı arkadaslar ne paylaşacaklar

Merakla bekliyorum.

Syg.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam, evde vesikalık çekmek istiyorum. Hangi modu kullanarak hangi ayarlarla en iyi vesikalığı elde edebilirim? dahili flaşım yok. makinem d3100 ve tripodum var.

Merhabalar. Bildiğim kadarıyla makinenizin dahili flaşı olması lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar. Bildiğim kadarıyla makinenizin dahili flaşı olması lazım?

Dahili flaş olmadan makinenin kendi flaşı ile denedim. Makineyi uzağa koyarak zoom yaptım suratta patlamaması için. Tabi evde bulduğum tüm ışıkları kullandım diyebilirim. Sonuç fena olmadı. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dahili flaş olmadan makinenin kendi flaşı ile denedim. Makineyi uzağa koyarak zoom yaptım suratta patlamaması için. Tabi evde bulduğum tüm ışıkları kullandım diyebilirim. Sonuç fena olmadı. Teşekkürler.

tebrikler o zaman :) paylaşsaydınız hocalarımız eksilerinizi artılarınızı yorumlardı daha verimli olabilirdi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız. Dahili flaş dediğiniz zaten makinenin üzerindeki flaş. Diğer flaşlar harici flaş olarak isimlendiriliyor. Resul DİLER'în dediği gibi buraya eklerseniz ustalarımız tarafından yorumlanır. eksiklerini daha kolay farketmeni sağlayacak yorumlar alırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız. Dahili flaş dediğiniz zaten makinenin üzerindeki flaş. Diğer flaşlar harici flaş olarak isimlendiriliyor. Resul DİLER'în dediği gibi buraya eklerseniz ustalarımız tarafından yorumlanır. eksiklerini daha kolay farketmeni sağlayacak yorumlar alırsın.

Evet yanlış yazmışım, düzeltilmiyor sanırım. Teşekkürler düzelttiğiniz için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.