İçeriğe git

D7000 - D5300

Mert Altunç

Recommended Posts

Türkiye piyasası biraz garip malumunuz. Yani dalgalanma olur mu olmaz mı kestiremiyorum. Üretimi olmayan ürünler hâlâ fahiş fiyatlara satılabiliyor. O yüzden bu konuda yorum yapmaktan kaçınıyorum :) Benimde temennim D7100 ün fiyatının düşmesi yönünde. Yaza kadar zamanınız çok. Bakalım daha ne ürünler çıkacak :) Fikriniz bile değişebilir. Teknoloji hızlı ilerliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye piyasası biraz garip malumunuz. Yani dalgalanma olur mu olmaz mı kestiremiyorum. üretimi olmayan ürünler hâlâ fahiş fiyatlara satılabiliyor. O yüzden bu konuda yorum yapmaktan kaçınıyorum :) Benimde temennim D7100 ün fiyatının düşmesi yönünde. Yaza kadar zamanınız çok. Bakalım daha ne ürünler çıkacak :) Fikriniz bile değişebilir. Teknoloji hızlı ilerliyor.

Vallahi benim Youtube'da abone olduğum iPhonedo adlı bir kullanıcı var zamanında D7000 almış cameta adlı siteden. Bu arada kendisi çok güvenilirdir o yüzden tereddüt etmedim siteye girerken imkanım olsa şuan alırım. Herneyse siteyi biraz karıştırdım ve karşıma çıkan tekliflerden bir tanesi buyrun bakın..

http://www.cameta.co...-Card-78479.cfm

Benim ağzım açık kaldı sizin tepkinizide almak isterim.. :D

Not: Satın alan kişi Las Vegas'ta yaşıyor Türkiye'ye gönderim yapılıyormu herhangi bir bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seti hiç incelemedim şu an ne var ne yok hatırlamıyorum bile. Ama ürünün garantili olduğunu zannediyorum ben direk D7100 gövde fiyatına baktım. Türkiye ile ortalama 500 lira fark var. Ama Amerika garantisi Türkiye de geçerli olmayacak. Usa garantili olarak anladım ben. Yanlış anlamadıysam. Öyle olduğunda Türkiye den almış olduğun paralel ürünlerle aynı olacak. Bu sefer ortalama 300 lira gibi bir zarar söz konusu. Değişik bu işler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Size bir sorum daha olucaktı piyasayla ilgili bir bilginiz varmı bilmiyorum ama şansımı denemek istiyorum çÜnkÜ şu aralar Üniversite sınavına hazırlandığım için çok boşluk bulamıyorum fiyat sormaya. İthalatçıdan hatta sizin bana önerdiğiniz yerden D7100'Ü 2300tl civarında satın alabilirmiyim beraberinde gelen lens 18-55 olabilir benim için yeterli olucaktır bÜtçem 2300 ve 2400 arasında oynuyor..

Fiyat doların azizliğine bağlı. D7100 + 18-105 mm arkadaşın dÜkkanında 2.650 TL' ye sıfırını alabilirsin. Temiz ikinci elini ise 2200 TL' ye, 18-55 kit lensle 2.350 TL sıfırı ve 2000 TL' ye ikinci elini alabilirsin. Bu arada sahibinden.com sitesinde de bazen uygun fiyatlı olabiliyor. Oraya da bir bakmanı öneririm ama almadan önce mutlaka görmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat doların azizliğine bağlı. D7100 + 18-105 mm arkadaşın dÜkkanında 2.650 TL' ye sıfırını alabilirsin. Temiz ikinci elini ise 2200 TL' ye, 18-55 kit lensle 2.350 TL sıfırı ve 2000 TL' ye ikinci elini alabilirsin. Bu arada sahibinden.com sitesinde de bazen uygun fiyatlı olabiliyor. Oraya da bir bakmanı öneririm ama almadan önce mutlaka görmek lazım.

Bana çok güzel bi haber verdiniz 2.350tlye 18-55 D7100 alıcam çok büyük bi ihtimalle ben sıfır D7000i 18-55le 2.300tlye alabiliyodum garantili olarak. Simdi garantisi olmucak ama benim icin fark etmicegini düşünüyorum 50tl daha fazla vererek D7100 almak hemde sıfırını almak çok iyi:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Bana çok güzel bi haber verdiniz 2.350tlye 18-55 D7100 alıcam çok büyük bi ihtimalle ben sıfır D7000i 18-55le 2.300tlye alabiliyodum garantili olarak. Simdi garantisi olmucak ama benim icin fark etmicegini düşünüyorum 50tl daha fazla vererek D7100 almak hemde sıfırını almak çok iyi:)

Yine de etrafı araştırmanı ve son olarak arkadaşıma gitmeni öneririm. Hatta Hayyam pasajında önce dükkanları gez en son arkadaşımın dükkanına git ve selamımı söyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine de etrafı araştırmanı ve son olarak arkadaşıma gitmeni öneririm. Hatta Hayyam pasajında önce dükkanları gez en son arkadaşımın dükkanına git ve selamımı söyle.

Tamamdır size ne kadar teşekkür etsem az :) kullandığınız isim nedir ümit tümen mi diyeyim alper tumen mi diyeyim selamınızı iletirken? :) ayrıca kullandığınız isminizide öğrenip size öyle hitap etmek isterim:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Tamamdır size ne kadar teşekkür etsem az :) kullandığınız isim nedir ümit tümen mi diyeyim alper tumen mi diyeyim selamınızı iletirken? :) ayrıca kullandığınız isminizide öğrenip size öyle hitap etmek isterim:)

Rica ederim. Kusura bakma yeni cevap yazabiliyorum. Nikontürk sitesinden ümit diyebilirsiniz. Ya da olmadı, Irakda çalışmış ümit deyince mutlaka tanır...:) Sende bana ümit veya Alper diyebilirsin, sorun değil.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ayrıca açılır ekra olması bana göre büyük avantaj d7100 e niye koymamışlar diye çok kızıyorum yerlerde sürünmek zorunda kalmazdım :)

:) :) bu sorunu bende yaşıyorum. FF makineye geçersem sanırım bu nedenle tercihim D750 olacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatta Hayyam pasajında önce dÜkkanları gez en son arkadaşımın dÜkkanına git ve selamımı söyle.

Spot ÜrÜn alıp gÜvenebileceğim firma olarak hangi firmayı atvsiye edersiniz? En azından aldığım ÜrÜne kendisi teknik servis hizmeti verebilsin? D750 dÜşÜnÜyÜordum ama şu an flare sorunlarından dolayı bir sÜre erteledim. Ama objektif almak istiyorum. Ben ıspartadayım. İstanbula gelme şansım yok. Bu nedenle gÜvenle çalıştığınız firma varmıydı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim. Kusura bakma yeni cevap yazabiliyorum. Nikontürk sitesinden ümit diyebilirsiniz. Ya da olmadı, Irakda çalışmış ümit deyince mutlaka tanır...:) Sende bana ümit veya Alper diyebilirsin, sorun değil.:)

İstediğiniz kadar geç yazın mühim değil cevap verin yeter benim için :) teşekkürler ümit abi ışığın bol olsun

Tercihimi merak eden arkadaşlar için yazıyorum spottan Nikon D7100 almaya karar verdim yaza doğru satın alınacak. Eğer Türkiye garantili almakta kararlı olsaydım D7000 kesin tercihim olurdu. Bu konu burda devam edebilir seçme konusunda zorlanan arkadaşlar bilgilerden faydalanıp yazsınlar tartissinlar herkese iyi forumlar.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.