İçeriğe git

Sigma 50-500mm F4.5-6.3 APO DG OS

Recommended Posts

Sigma 50-500mm F4.5-6.3 APO DG OS bu lens çok ilgimi çekiyor.

Aralığı çok mantıklı geliyor. ama hep derler 3-4 çarpan esastır zoom da.

Kuş fotoğrafçılığı ilgimi çekiyor ama hiç yapmadım. kuş'dan hariç genel kullanım

içinde nasıldır. yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. ha bu arada da fiyatı 2.500 tl

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumları okudum özellikle yapancı forumları netlik görünttü kalitesinden şikayetci değil birçok insan ağırlığından yakınmış. 50 den başlaması genel kullanım 300 den sonrası kuş ve vb şeyler için istedim. Deneyip göreceğim bir durumda yok çünkü çok satıcısı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50-500mm yerine 300mm + 1.4x TC ile daha keskin sonuç alınıyor ve daha hafif kalıyor. Genelde 300mm + 1.4x Nikon cephesinde çok tercih ediliyor.

Canon 400mm ve Nikon 300mm f/4 kullananlar 150-600mm kullandıktan sonra 150-600mm de kalabiliyor.

Kuş fotoğrafçılığında özellikle az bütçesi olanlar için farkettiğim şeyse şu kombinazsyon doğrudur diye bir kesin cevap yok. İnsanların zevkine ve takıntısına göre oluşmuş makineler. İşiniz zor. ^^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.