İçeriğe git

Kuş Fotoğrafı Çekmek İçin Uygun Lens

Recommended Posts

Gel de şimdi bir Sigma 150-600mm S alma..

İnsan sorası geliyor, bunlar gerçek mi diye?

Yoksa sırf lens reklamı yapmak için bilmediğimiz bir takım hileler mi yapıyorlar bu fotoğrafları bu kadar güzel hale getirinceye kadar??!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende baktım baktım alamadım daha ama yeni hedef Tamron 150-600 f/p ürünü deniyor.Sizdeki tamkare makine ile 300mm+1.4tc=420mm çok kısa geliyor özellikle küçük ötücü kuşlar için.Bende 70-300mm *1,5 =450mm le koşturuyorum kuş peşinde ama özellikle o küçük kuşlar 2metre yaklaşmadan sensöre tam sığmıyor detaylar gidiyor tabi bendeki lens 70-300 prime 300 kadar kaliteli değil o da bir etken.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende baktım baktım alamadım daha ama yeni hedef Tamron 150-600 f/p ürünü deniyor.Sizdeki tamkare makine ile 300mm+1.4tc=420mm çok kısa geliyor özellikle küçük ötücü kuşlar için.Bende 70-300mm *1,5 =450mm le koşturuyorum kuş peşinde ama özellikle o küçük kuşlar 2metre yaklaşmadan sensöre tam sığmıyor detaylar gidiyor tabi bendeki lens 70-300 prime 300 kadar kaliteli değil o da bir etken.

Tamron f/p nedir Hüseyin kardeş? Tamron'un şu bildiğimiz meşhur 150-600' dan başka yeni bir lens mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamron f/p nedir Hüseyin kardeş? Tamron'un şu bildiğimiz meşhur 150-600' dan başka yeni bir lens mi?

F/P : Fiyat performans sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F/P : Fiyat performans sanırım.

Hüseyin kardeş "...ama yeni hedef Tamron 150-600 f/p ürünü deniyor." deyince, ben "acaba Tamron yeni bir ürün denemesi mi yapıyor" gibi algıladım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D Tamamen benim düzgün yazmamamdan kaynaklanan bir sorun. Evet fiyat performans ürünü anlamında söyledim.Şimdi alamadım sonra alacam anlamında cümleye başlamışım öyle devam etmişim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.