İçeriğe git

5100 time-lapse

güven orman

Recommended Posts

Gövde üzerinde bunu yapan bir özellik var mı bilmiyorum ama bu tür işlemleri en güzeli pc üzerinde yapmaktır; en ucuz yolu Windows Movie Maker. Bu arada D500 hangi modeldir acaba? Kastettiğiniz D5000 midir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gövdelerde okdupunı bende bilmiyorum en iyisş bilgisayarda videoya çevirmek ücretsiz programlsr mevcut internette. yotubeye yükleyin de izleyelim birlikte

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gövde üzerinde bunu yapan bir özellik var mı bilmiyorum ama bu tür işlemleri en güzeli pc üzerinde yapmaktır; en ucuz yolu Windows Movie Maker. Bu arada D500 hangi modeldir acaba? Kastettiğiniz D5000 midir?

evet d5000 demek istedim. şimdi bakmam lazım fakat "filme çevir" türünden bir seçenek ile, aralıklı çekim yapılmış kareleri işaretleyerek, doğrudan time lapse ye çevirebiliyordum. d5100 de ise bu şeçenek yok. makina ile verilen "quick time" yazılımıda ise bu işlemi gerçekleştireceğim seçenekte pro versiyon ile yapabilirsin diyor. siz yazınca, movie maker ile deneyeyim dedim, fakat bilgisayarımda da movie maker i bulamıyorum :(. acaba önerebileceğiniz başka bir yazılım var mıdır..?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gÖvdelerde okdupunı bende bilmiyorum en iyisş bilgisayarda videoya Çevirmek ücretsiz programlsr mevcut internette. yotubeye yükleyin de izleyelim birlikte

makina ile verilen "quick time" yazılımıda ise bu işlemi gerÇekleştireceğim seÇenekte pro versiyon ile yapabilirsin diyor. movie maker ile deneyeyim dedim, fakat bilgisayarımda da movie maker i bulamıyorum :(. acaba Önerebileceğiniz başka bir yazılım var mıdır..?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Movie Maker eskiden windows ile birlikte geliyordu ama sonradan vazgeçtiler. Ama gene de Microsoft'un sitesinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Onun haricinde her hangi bir film işleme yazılımı işinizi görecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu işi çok basit yazılımlar bile yapıyor artık. Windows Live olarak aratın ve Microsoft'tan edinin, seçenekler içinde sadece Movie Maker seçin ve kurun. Bundan başka onlarca yazılım var gerek ücretsiz gerek ücretli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

162231821_tn70_0.jpg

Özellik yok ise Time lapse kumanda ile çekimlerinizi rahatlıkla ayabilirsiniz. 60-70 TL civarından başlıyor sanırım.

Adobe Premiere de yapımı hakkında video. Türkçe pek bir şey bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kumanda olmadan direk gövdeden çalıştırmalarda 999 kare limiti var ve bu yeterli olmuyor. Bu nedenlede fotodaki gibi bir kumanda şart. QuickTime!ı Pro ya çevirmek için gereken seri no YouTube üzerinde bolca mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.