İçeriğe git

Nikon D7200

Ümit Alper TÜMEN

Recommended Posts

Selam arkadaşlar bugün itibari ile araniza katildim. Coook uzun arastirmalar sonucu tercihim nikon dan yana oldu. İnşallah makine beni pisman etmez. D7200 ve sigma 17-50 f 2.8 ile bakalim neler yapabileceğiz. Forumdaki akradaslara selamlar. Keyifli cekimler. :-)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun! Atölye konumuza katılımınızı bekleriz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar sikintilarim şimdiden basladi makinem geldi. Firma hafiza kartı koymayi unutmuş. Tabi ben onu beklemem imkansiz. Evdeko 128 gb Hafıza Kartını koydum ancak hata veriyor. Sikinti neyden kaynaklanabilir. Benim aklima belli bir boyuta kadar okuma yapabildiği dusuncesi geliyor. ( 64 gb gibi) baska neyden kaynaklanabilir. Kartim bilgisayarda aciliyor bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ust ekranda hangi slota taktiysam o slotda err hatasi verdi. Su an makine yanimda değil. Aksam gidip tekrardan deneyeceğim. İnşallah bir sıkıntısı yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü
20 dakika önce, onurd yazdı:

Arkadaslar sikintilarim şimdiden basladiemoji16.pngemoji16.png makinem geldi. Firma hafiza kartı koymayi unutmuş. Tabi ben onu beklemem imkansiz. Evdeko 128 gb Hafıza Kartını koydum ancak hata veriyor. Sikinti neyden kaynaklanabilir. Benim aklima belli bir boyuta kadar okuma yapabildiği dusuncesi geliyor. ( 64 gb gibi) baska neyden kaynaklanabilir. Kartim bilgisayarda aciliyor bu arada.

DSLR kameralarda hafıza kartı kamerayla birlikte gelmez. Ayrıca satın almanız gerekir. Kart hatasına gelince; D7200, 128 GB kartı kabul etmesi lazım. sorunlu SD kartın marka ve modeli (Hızı) hatta mümkünse bir görüntüsünü paylaşır mısınız? Hatanın kameradan kaynaklanıp kaynaklanmadığını başka bir kart takarak, anlamaya çalışın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü
Şimdi, onurd yazdı:

Hafiza karti body ile birlikte hediyesi olarak almistim

İşte şimdi kamerayı kaç TL' ye aldığınızı merak ettim doğrusu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Mikro SD kart belki adaptöre tam oturmuyor olabilir. Size tavsiyem, mikro SD yerine normal büyüklükte kart kullanmanızdır. 

Normal boyutta bir kartı kullandığınızda sorun yoksa ya mikro SD kartınız bozuktur ya da adaptöre tam oturmuyordur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, neehot yazdı:

7200 e 512gb takabiliyor muyuz?

D7200 klavuzuna göre SanDisk 512 GB SDXC kart takabiliyoruz.

Ayrıca bu cihazda UHS-1 Ultra yüksek hız desteği de bulunmakta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • Forum Editörü
32 dakika önce, Denta yazdı:

Merhaba , Ağız içi makro fotograf cekecegim önerebileceğiniz macro lens var mı ?

Merhaba 

Nikon 40 mm f2.8 makro lens uygun fiyatlı bir çözüm olarak düşünülebilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.