İçeriğe git

Nikontürk | T-Shirt

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar önceki mesajlardada belirttiğim gibi toplu basım için bu senede yeterli daha iyi olacagını düşündüğümüz sayıya ulaşamadık ve bu sebeble firma üzerinden mağaza yöntemi ile satışa çıkartmayı düşündük.

Fiyat açısından birazdaha fazla olacaktır tabiki toplu basım'a göre ancak emeklerimiz ve istekleriniz boşa gitmemesidir amacımız. Böyle olmasının avantajı 3 farklı bay bayan gibi ayrıntılarıda daha fazla görmemiz olmuştur.

Tasarımlarda düzenleme ile herhangi birşey yapmamanızı istiyoruz yerleşim ve boyutlar ayarlıdır hepsinde

t-shirt modelleri

• ERKEK BASİC
  • BAYAN BASİC
  • ERKEK V YAKA
  • BAYAN V YAKA
  • ERKEK POLO YAKA
  • BAYAN POLO YAKA

üstte bulunan link'den t-shirtlerimizi görebilirsiniz bay ve bayan olmak üzere ve 3 farklı t-shirt olmak üzere ürünler mevcut sizin tekrar birşey yapmanız gerekiyor mağazaya girerek yanda bulunan menüden seçim yaparak ulaşabilirsiniz istediğiniz tshirtlere.

Not olarak söylemek istediğim şey t-shirt alan arkadaşlarımız bu konu altında aldığını zaman giymiş bir şekilde kendi fotoğraflarınız paylaşırsa seviniriz

Saygılar sevgiler..

3a7c69d5d74f54c3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 yıl sonra...

Sipariş verdim. Beden olarak uygun gelirse tüm modellerden birer tane alacağım :) Herkese hayırlı olsun şimdiden :)

Fotoğrafları bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selam,

yazıyorsa da göremedim tshirtler slim fit değil, değil mi? Polo özellikle.

sipariş vermeden sormak istedim

evet yazmıyor ama ölçülerden bakabilirsiniz tam slim fit gibi yapışmıyor ancak dar bir kesim'e yakın.

7332erkek_basic.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesajlarda espirili şekilde olmaz etmez diyenler "nerdeee" diye haykıran arkadaşlar neredesiniz ? satın alma işleminde sayı çok düşük miktarda. Nerdesiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

T-shirt üm geldi sonunda. Eve geç geldim. Yeni deneme fırsatı buldum. Beden olarak sıkıntı yok. Normalde S giyiyordum. S beden aldım. üzerime tam oturdu. Diğer modellerinden de artık sipariş verebilirim. Kullanılan malzeme iyi duruyor. Gerçi ben çok anlayan birisi değilim ama uzun vadeli giyilebilir :) Görüntüler şimdilik çok başarılı değil :) İlerleyen günlerde daha anlaşılır fotoğraflarda paylaşırım :) Görüntü kirliliği için özür diliyorum :)

post-2704-0-90067900-1433446668_thumb.jp

post-2704-0-24574800-1433446673_thumb.jp

post-2704-0-52412300-1433446674_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimde geldi ama kargo getirmedi bugün yarın gelir fotoğrafı yüklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tebrikler yunus ilk paylaşan oldun :) yakışmış ve tasarım halinden daha iyi durmus t-shirt üzerinde. Evet dediğin gibi önceden çalıştıgım baskı aldığım biryer baskı kalitesi ve t-shirt kalitesi olarak gayet iyi aşırı yıkama yapmaz isen cok uzun süreler giyebilirsin. Diğer baskılı t-shirt'ler gibi yıpranma yapmayacaktır.

Güle güle kullan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesajlarda espirili şekilde olmaz etmez diyenler "nerdeee" diye haykıran arkadaşlar neredesiniz ? satın alma işleminde sayı çok düşük miktarda. Nerdesiniz :)

Offf pis ayar yedik şimdi iyi mi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Offf pis ayar yedik şimdi iyi mi... :)

Abi artık imza değişir sanırım :)

Şehir dışındaydım 15 gündür. Eve bugün dönüyorum akşama sipariş etmiş olurum diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler bugün aldım t-shirtleri ama kumaş aynı polo yaka ile normal yakada kullanılan kumaş aynı.

post-1937-0-34737700-1433591396_thumb.jp

post-1937-0-50599200-1433591408_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bazen ben konuşunca suçlu veya dediklerimi anlatamıyorum. Evet şuan için toplam 7 adet alındı bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazen ben konuşunca suçlu veya dediklerimi anlatamıyorum. Evet şuan için toplam 7 adet alındı bilginiz olsun.

T-shirt üm geldi ancak boyum uzun olduğundan bir giydiğimi bir daha giyememden Ötürü bir beden büyük sipariş vermiştim o sebepten Ötürü terzide ayarlatıp Öyle atmayı düşünüyorum foruma. Bu arada o kadar emek ve çabanıza rağmen umarım boşa gitmez yaptıklarınız. Bu t-shirt konusunu açarak kendimi de suçlu hissediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sucluluk degil üzülüyor insan sadece bunun sizle ilgisi yok :)

ancak önden konusmakla icraat bir olmuyor sadece :) onu görün demek istedim biraz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.