İçeriğe git

hangi stüdyo araçlarını kullanmam gerekir

Mehmet Aşcı

Recommended Posts

arkadaşlar elimde nikon d7000 18-105 vr lens ve iyi bir tripod var.. düşük maliyetli ama iş yapan bir home stüdyo açmak istiyorum ortalama maliyeti ne olur ne tip eşyalar gerekir.. uzun zamandır amatör olarak uğraşıyorum ama artık stüdyo çekimlerindede kendimi geliştirmek istiyorum.. ileri düzeyde neler yapmam gerekir tavsiyelerinizi bekliyorum.. şimdiden teşekkür ediyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Softbox paraflaş flaş tetikleyici belkş şemsiye arka fon... Abiler yardımcı olacaklardır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

arkadaşlar elimde nikon d7000 18-105 vr lens ve iyi bir tripod var.. düşük maliyetli ama iş yapan bir home stüdyo açmak istiyorum ortalama maliyeti ne olur ne tip eşyalar gerekir.. uzun zamandır amatör olarak uğraşıyorum ama artık stüdyo çekimlerindede kendimi geliştirmek istiyorum.. ileri düzeyde neler yapmam gerekir tavsiyelerinizi bekliyorum.. şimdiden teşekkür ediyorum. :)

Merhaba,

Size, yeni başlayanlar tadında iki tüyo vereyim;

1- Bu sitede isminizi yazmaktan imtina ediyorsanız, soracağınız sorulara doyurucu ve ciddi yanıtlar alma ihtimaliniz çok az oluyor.

2- Soracağınız soru çok genel amaçlıysa ve google gibi arama motorlarında kolayca bulabileceğiniz cinsten bir konuysa da aynı durum geçerli.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Size, yeni başlayanlar tadında iki tüyo vereyim;

1- Bu sitede isminizi yazmaktan imtina ediyorsanız, soracağınız sorulara doyurucu ve ciddi yanıtlar alma ihtimaliniz çok az oluyor.

2- Soracağınız soru çok genel amaçlıysa ve google gibi arama motorlarında kolayca bulabileceğiniz cinsten bir konuysa da aynı durum geçerli.

Saygılar.

teşekkür ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.