İçeriğe git

Bende Yeni Başladım

Tamer DURSUN

Recommended Posts

Selamınaleyküm. Epey oldu aslında başlayalı. ilk Makinamı aldığımda 16 Yaşındaydım Pocket makin ve kullan at sonra ispanyol malı bir 35 mm. Sonra Zenit kullandım 2 tane sonuncusu hala durur. Bu arada bir sürü Kompakt makiinam oldu Bir tanede Nikon um vardı L20 ve derken Panasonic Lumix DMC FZ100 kullandım. en son. DSLR ye geçme zamanının dayanılmaz baskısıyla D3100 ü aldık yetmedi tabiki 18-55. Ve birde 70-300 tamron ekledik ekipmana Şimdilik Bu kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Selamınaleyküm. Epey oldu aslında başlayalı. ilk Makinamı aldığımda 16 Yaşındaydım Pocket makin ve kullan at sonra ispanyol malı bir 35 mm. Sonra Zenit kullandım 2 tane sonuncusu hala durur. Bu arada bir sürü Kompakt makiinam oldu Bir tanede Nikon um vardı L20 ve derken Panasonic Lumix DMC FZ100 kullandım. en son. DSLR ye geçme zamanının dayanılmaz baskısıyla D3100 ü aldık yetmedi tabiki 18-55. Ve birde 70-300 tamron ekledik ekipmana Şimdilik Bu kadar.

Allah Rızası için bir merhaba diyen yokmu yahu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar Tamer bey hoşgeldiniz yeni sistemimiz için baya bir ugras verdik artık yayında ve hizmetinizdeyiz...

Tekrar sorunlarınız varsa yazabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.