İçeriğe git

Albüm bastırma hk. yardım.

Recommended Posts

Merhaba, öncelikle konuyu şöyle biraz geriye giderek anlatmam gerekiyor ki durum daha anlaşılır olsun.

Geçtiğimiz ekim ayında kuzenimin düğünü vardı malum fotoğraf çekimi zamanlarında bende bulunmak istediğimi sıkça dile getirdim hem tecrübe olsun hemde benimde arzu ettiğim bir aktivite olacaktı. Birkaç fotoğrafçıyla görüşülmüş ancak anladığım kadarıyla pahalı bulunduğunu için anlaşılamamış.

Her ne kadar bu işi yapan bir fotoğrafçının olmasını istediysem de bulutlu kısmende yağmurlu bir günde d300 makinam, 24-85 vr lens ve sb900 flaş ile fotoğraflarını çekmeye çalıştım. Kına günü gelinin kuaförden erken çıkamaması havanın bulutluluğu nedeniyle de tripotla falan bayağı zor bir tecrübe oldu.

Şimdi elimde 600-700 kare ham formatta fotoğraf bulunuyor bunlardan seçerek bir albüm yaptırmak istiyoruz. Bu konuda bana yardımlarını esirgemeyecek veya yol gösterici olacak arkadaşlara ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tarık nasıl bir yardım istiyorsun. Bastırma konusunda bir fotoğrafçı ile anlaşman gerek. Ellerinde örnek albümler vardır. Sadece albüm parası verirsin. Ha fotoğrafı da işleteceksen o zaman belki ücreti değişir. En güzeli bir fotoğrafçı ile görüşmek. Normal bir albüm dış çekiimi tarsusta 500 tl yapıyorlar büyük potre büyük albüm mini albüm duvar saati. Fotoğraf. Ne hakkında yardım istediğinide söylersen daha yardımcı olunacaktır. 500 dediğim fotoğrafı da südütyo çekiyor. Tabi sen kendin çektiğin için fiyat düşecektir. Sadece baskı alırsan tabi fiyat düşecektir. Adana'ya selam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aleyküm Selam Zülfü Bey...

Fotoğrafları işleyip, basıma uygun hale getireceğim bir iki fotoğrafçıya sordum onlarda fotoğrafları kendilerinin çekip çekmemesini önemsemediler çekim dahil fiyatları neyse o fiyatı verdiler.

Sonuçta bunları ben çektim gerçekten zor havanın kapalı yer yer yağmurun yağdığı bir zamandı, korkunç bir tecrübe oldu ama bir albüm ne kadar edebilir ki de 500-600 fiyat istiyorlar, burada bu işleri yapan varsa hem dizaynımı değerlendirmesini hemde bastırmada yardımcı olmasını istiyorum.

Tarık nasıl bir yardım istiyorsun. Bastırma konusunda bir fotoğrafçı ile anlaşman gerek. Ellerinde örnek albümler vardır. Sadece albüm parası verirsin. Ha fotoğrafı da işleteceksen o zaman belki ücreti değişir. En güzeli bir fotoğrafçı ile görüşmek. Normal bir albüm dış çekiimi tarsusta 500 tl yapıyorlar büyük potre büyük albüm mini albüm duvar saati. Fotoğraf. Ne hakkında yardım istediğinide söylersen daha yardımcı olunacaktır. 500 dediğim fotoğrafı da südütyo çekiyor. Tabi sen kendin çektiğin için fiyat düşecektir. Sadece baskı alırsan tabi fiyat düşecektir. Adana'ya selam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fotoğraf albümü basımı için internette araştırma yapabilirsiniz. Ben şöyle üstünkörü bir araştırdım bunu buldum http://www.fotografalbum.com/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orçun hocam internette birkaç yer bulmuştum aslında onlarda(mertalbum, ebru, album34) kurumsal değilseniz hizmet vermiyoruz dediler, sizin verdiğiniz sitede sanırım öyle birşey yokmuş bir inceleyeceğim teşekkür ederim.

fotoğraf albümü basımı için internette araştırma yapabilirsiniz. Ben şöyle üstünkörü bir araştırdım bunu buldum http://www.fotografalbum.com/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orçun abinin dediği gibi o zaman google amcaya sor fotoğraf albümü bastır diye arat bir sürü yer çıkar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.