İçeriğe git

hurda makineler ve lensler

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba...

siteye yeni üye oldum güzel bir nikon kullanıcısı olduğumu düşünüyorum ( seviyoruz abi !! )

siz değerli fotoğraf severlerden ricam hurda makine topluyorum çalışıp çalışmaması hiç önemli değil

tercihen konu etiketindede belirttiğim gibi d200 ve d300s tarzında makinalar daha çok orta seviye

yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlığı açan arkadaş yardım bekliyorum demiş, siz hepiniz yorum yapmışsınız.

Yoruma değil yardıma gelin arkadaşlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmethocam

Konu disinda fakat nano lenslerinin icinde portrede 85 mm den mi daha memnunsun yoksa

50 mm denmi gerci 85mm 1, 4 daha iyidir diyedusunuyorum ancak hic ayni fotografda iki lensi

Karsiladtirma firsatim olmadigi icin soruyorum

Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

85mm sahip olduğu odak noktası olarak her zaman daha başarılı. 50mm F1,4 mü yoksa 85mm F1,8 mi diye dahi kıyas olunmaz, 85mm f1,8 bile olsa daha iyi sonuçlar alıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.