İçeriğe git

ŞU TARİHTE D7000 ALINIRMI?

ÖMER HAKTAN BULUT

Recommended Posts

ÖNCELİKLE HEPİNİZE MERHABA NIKON CU KARDEŞLERİM. FORUMDA YENİYİM. KONUYU DOĞRU BAŞLIKTA AÇMADIYSAM KUSURA BAKMAYIN. ŞİMDİ KONUYA GEÇİYORUM. 2016 şubat ayında nikon d7000 almayı düşünüyorum, ilk makinenim nikon olmasını istiyorum (bundan sonrakilerininde) ve aklımda d7000 modeli var, fiyat olarak cebime uyan en iyi makine olduğunu düşünüyorum. Sizcede 2500₺ fiyata alınabilecek en iyi nikon bumu?(bütceyi daha fazla zorlayamam) Yoksa başka bir nikon modelimi bakmalıyım? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkinci el olarak D7000'e evet derim. Yapısı itibariyle size fotoğrafçılığı d3000-d5000 serilerinden daha iyi öğretecektir. Ancak ben, şu tarihte, şahsen sıfır D7000'e 2500tl vermem. 2500tl bütçem olsa sıfır d7000 yerine ikinci el başka makinelere bakarım. Yada 1000-1500 aralığında bir D7000 alıp kalan paramı lens ve harici flaşa yatırırdım. Tabiki karar sizin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkinci el olarak D7000'e evet derim. Yapısı itibariyle size fotoğrafçılığı d3000-d5000 serilerinden daha iyi öğretecektir. Ancak ben, şu tarihte, şahsen sıfır D7000'e 2500tl vermem. 2500tl bütçem olsa sıfır d7000 yerine ikinci el başka makinelere bakarım. Yada 1000-1500 aralığında bir D7000 alıp kalan paramı lens ve harici flaşa yatırırdım. Tabiki karar sizin.

kesinlikle D3xxx ve d5xxx serilerinden daha iyi hatta 5200 ile kıyaslama videoları falan var çok gereksiz buluyorum. Aslında benim görüşümde 2500 liraya ikinci el bakmak fakat, makineyi babam alacağı için ikinci el piyasasına fazla güvenmiyor ve 2500 lira verip ikinci el makine almış olmak istemiyor. Şu şartlarda 2500tl fiyata önerebileceginiz sıfır makine pek kalmıyor herhalde. Teşekkür ederim ilginiz içiní ½í±

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkinci eline 2500tl vermeyeceksiniz ikinci elleri 1000-1500 tl arasında. Güven problemi yaşıyorsanız aldığınız makineyi sağlam bir serviste inceletirsiniz. Sanırım 50-100tl karşılığında sağlam bir servise incelettirebilirsiniz makineyi. İkinci el araba alırken yapılan oto test gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D7000 serileri iyidir. D7100.ü kesinlikle tavsiye ederim fiyat performans olarak ikinci elde bence en iyi makinelerden biri. Sıfır D7000.e o kadar para vermeyin. Arkadaşların dediği gibi ikinci el alın kalan parayla ekstra lens ya da harici flaş alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D7000 serileri iyidir. D7100.ü kesinlikle tavsiye ederim fiyat performans olarak ikinci elde bence en iyi makinelerden biri. Sıfır D7000.e o kadar para vermeyin. Arkadaşların dediği gibi ikinci el alın kalan parayla ekstra lens ya da harici flaş alırsınız.

İkinci eline 2500tl vermeyeceksiniz ikinci elleri 1000-1500 tl arasında. Güven problemi yaşıyorsanız aldığınız makineyi sağlam bir serviste inceletirsiniz. Sanırım 50-100tl karşılığında sağlam bir servise incelettirebilirsiniz makineyi. İkinci el araba alırken yapılan oto test gibi.

teşekkür ederim fikirlerinizi değerlendireceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Bana göre bu saatten sonra D7000 ancak; Temiz ve çok uygun fiyatlı 2. el olursa alınır. Bu nedenle 2.500 TL yenisine para vermek yine bence akıllıca olmaz. Bu fiyata, ya temiz 2. el D7000 ve kalan paraya lens ya da temiz 2.el bir D7100 ve 18-105 mm kit lensi ile alınır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.