İçeriğe git

Nikon buldum. Sahibini ariyorum

Recommended Posts

Sokakta canta icinde bikon makine buldum. Sahibini ariyorum.

Nikonla telefonda gorustum 4. Ayda media marka satilmis. Media mark ile gorsutum. Genel merkezden sorgulayamiyiruz. Hangi subeden alindiysa orayi aramaniz gerek dedi.

Suan makine elimde ve sahibini ariyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nikonla telefonda gorustum 4. Ayda media marka satilmis. Media mark ile gorsutum. Genel merkezden sorgulayamiyiruz. Hangi subeden alindiysa orayi aramaniz gerek dedi.

Sizin gibi dürüst insanların yaşadığını bilmek insanı mutlu ediyor. Umarım sahibini bulursunuz. Mutlu yıllar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeşim helal olsun senin gibi kaliteli insanların kalmış olması beni mutlu etti şuan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ömer faruk bana detaylı bilgileri ile Özel mesaj gÖnder. Bununla ilgili facebook sayfamızda yayınlayalım ordan daha kolay ulaşım yaparız.

İçindeki bilgiler fotoğraflar hafıza kartı GB değeri makina üzerinde seri numarsı bunları kimse ile paylaşma sadece Gelen bilgilerin dogru olup olmadıgını kontrol ederek gercekten sahibi bulunur.

Sadece seri numara gÖzükmeycek şekilde bir kac fotoğraf ve bulunduğu Mevki tam olarak yazmak yeterlidir.

Gelen dogru kişi üstte saydıgım bilgileri zaten verecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ömer faruk bana detaylı bilgileri ile Özel mesaj gÖnder. Bununla ilgili facebook sayfamızda yayınlayalım ordan daha kolay ulaşım yaparız.

İçindeki bilgiler fotoğraflar hafıza kartı GB değeri makina üzerinde seri numarsı bunları kimse ile paylaşma sadece Gelen bilgilerin dogru olup olmadıgını kontrol ederek gercekten sahibi bulunur.

Sadece seri numara gÖzükmeycek şekilde bir kac fotoğraf ve bulunduğu Mevki tam olarak yazmak yeterlidir.

Gelen dogru kişi üstte saydıgım bilgileri zaten verecektir.

Dediğiniz gibi seri no vs paylaşmıyorum ama mevki sÖyleyebilirim. Size Özelden pm atıyorum içinden cıkan resimlerde 2 şahıs var ikisininde fotosunu atıyorum.

sosyal medya ve google gÖrsellerde aradım ama şahıslara ulaşamadım. hatta instagramda bulunan bÖlgede ki gÖrsellere baya bi baktım yine şahısları gÖremedim.

Umarım sayfada sahibine ulaşılabilir.

Bu arada nikon ile irtibat kurdum. Media marka satılmış. Media markı aradım ama hangi subeden kime satıldıgını ancak o şubeyi arayarak ogrenebilecegimi soylediler

Bende nikona dedim durumu kurumsal bir mail atmalarını istedim ama onlar kurumsal mail attıkları halde alıcının bilgisine ulaşamadık.

Sosyal medya dan bulmaktan başka şansım kalmadı.

Size Özelden pm atıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğiniz gibi seri no vs paylaşmıyorum ama mevki sÖyleyebilirim. Size Özelden pm atıyorum içinden cıkan resimlerde 2 şahıs var ikisininde fotosunu atıyorum.

sosyal medya ve google gÖrsellerde aradım ama şahıslara ulaşamadım. hatta instagramda bulunan bÖlgede ki gÖrsellere baya bi baktım yine şahısları gÖremedim.

Umarım sayfada sahibine ulaşılabilir.

Bu arada nikon ile irtibat kurdum. Media marka satılmış. Media markı aradım ama hangi subeden kime satıldıgını ancak o şubeyi arayarak ogrenebilecegimi soylediler

Bende nikona dedim durumu kurumsal bir mail atmalarını istedim ama onlar kurumsal mail attıkları halde alıcının bilgisine ulaşamadık.

Sosyal medya dan bulmaktan başka şansım kalmadı.

Size Özelden pm atıyorum

Tamamdır dedigim gibi daha etkili olacaktır. bu dedigim yÖntem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Fotoğrafların exif açıklamasında telif kısmına belki ad soyad yazmıştır baktınız mı?

Sizin gibi insanların var olduğunu bilmek,yayı gevşemiş bu dünya da hala umut vaad ediyor bizlere.

Tebrik ediyorum dürüstlüğünüz için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.