İçeriğe git

Öneri ve Fikirlerinizi Bekliyorum Lütfen

Recommended Posts

Herkese merhabalar;

Yaklaşık 1,5 yıldır fotoğraf ile ilgileniyorum. Benim için başlarda hobiydi fakat şu an asıl mesleğimden daha çok seviyorum fotoğraf çekmeyi. Zamanım olduğu her fırsatı değerlendiriyorum. Cihazım D5200 18-55 ve 55-300 ile kullanıyorum. Ondan önce ise Canon SX50 kullanmıştım. D5200'den memnunum aslında image kalitesi güzel. Fakat zamanla hep daha iyisi hep daha güzeli olsun istiyor insan. O nedenle full frame bir cihaza geçme fikri var kafamda. D610 tercih edeceğim eğer geçersem. Haliyle bu da sil baştan yeni ekipman ve tahminen 5000 lira gider demek. Beni çelişkiye düşüren tek nokta şu: Acaba bir tokina 11-16 mm alıp 1500 lira civarı bir gider ile yoluma devam mı etsem diyorum? Ne dersiniz?

https://500px.com/yasinuyel

Bu arada profilimi değerlendirip full frame'in bana gerekli olup olmadığını da söyleyebilir misiniz? Yani D610 beni aşar mı açıkçası onu merak ediyorum.

Değerli zamanınızı ayırıp cevapladığınız için şimdiden teşekkür eder güzel pazarlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.