İçeriğe git

neden nikon??

aydin dincer

Recommended Posts

Ben domates üretip satıyorum.

Biriniz haftada 100kg, diğeriniz haftada 20kg alıyorsunuz.

İkinize de aynı fiyattan vermem akıl mantık işi olurmu?

20kg alana aynı fiyattan verirsem 100kg alan isyan etmez mi?

Fiyatların düşmesi için yasal yoldan getirilen ürünlerin satılması lazım, onların satılması içinde spot ürünlerin ülkeye sokulmaması lazım.

Yıllardır herkesin cebinde iPhone var. İlköğreim öğrencilerinde artık iPhone 5 ler var.

Belki 3-5 milyon iPhone kullanıcısı var memlekette ancak Apple sor TR de 100-200.000 satışımız var diyecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında direkt olarak Japonya Nikon'a ulaşılabilse, TÜrkiye temsilcisine ne yaptırımlar uygulatılır ama ulaşmıyorsunuz maalesef...

Otomotik mesajla geri dönÜş yapılıyor. Gereksizlere alıyorlar herhalde mailleri. Ulaşmak çok sıkıntılı abi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Otomotik mesajla geri dönÜş yapılıyor. Gereksizlere alıyorlar herhalde mailleri. Ulaşmak çok sıkıntılı abi.

Nereye yazıyorsun da dönÜyorlar Cem. Bende uzun uzun yazmak istiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.