İçeriğe git

Merhaba

Mrvnml

Recommended Posts

Öncelikle konuya nasıl girmeliyim bilmiyorum önceden telefonumla fotoğraflar çekiyor gözlerimle görduğum guzel anıları kaydetmek istiyordum zamanla bunları insanlarında görmesini istedim şimdi ise uzun süredir süren bu hevesimin verdiği cesaretle nikon d5200 aldım yaklaşık bir ay oldu iyimi kötümü bilmiyorum fakat cektiğim fotoğraflar hoşuma gidiyor sizce bunları insanlarla paylaşmalımıyım ki paylaşmayi istiyorum insanlardan iyi kötü yorumlar almayı kendimi böyle böyle geliştirmeyi çevremdeki insanlar facebook ve instagram üzerinden sayfalar açarak bunu yapabilirsin diyorlar öyle düşünüp dolaşırken bu sayfayı bulup üye oldum sizce bunu yapmalımıyım eğer yapıcaksamda nasıl bir isimle yapmalıyım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çektiğiniz fotoğraf alanı ne ise
o alanla ilgili örnek fotoğrafları -  fotoğrafçıları takip edin 
çekim tekniklerini kompozisyonlarını öğrenin tekrar edin deneyin
beğendiğiniz fotoğraflarınızı ilk etapta kendi sosyal medya hesabınız da paylaşabilir yada 
forumlar yada sosyal medya üzerinden fotoğraf grup sayfalarında paylaşabilirsiniz
eskisi kadar yok ama ! gelişmeniz açısından sizi eleştirenler olacaktır
dikkat ederek gelişerek yolunuza devam edin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.