İçeriğe git

Nikon D7000 İçin Önereceğiniz Tak/Gez Lensler ?

Recommended Posts

Merhaba, 

Genelde doğa fotoğrafı çekmeyi tercih eden biriyim. Lakin zaman oluyor ki bir kaç portre çekim yapma gereği duyuyorum. Bu anlamda bana önerebileceğiniz bütçeyi fazla zorlamayacak lensler nelerdir? Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geniş acı lens isterseniz bende 11-16 f 2.8 Tokina lens var 300 - 350 cekim yapılmıstır

macro olarak 100 - 150 cekim kullanılmıs 100 mm f 2.8 Tokina lens var

lensler kutusunda tertemiz verebilirim. fullframe makina alacagım icin satmaktayım

yasar@karizmareklam.org dan  maille ulasabilrisiniz, uygun fiyatlı verebilirim lensleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selamlar,  en son 850 tl olur kutusunda ve tertemizdir,  macro cicek böcek ilk aldıgımda 100-150 cekim yaptım sonrasında pek kullanmadım, ben daha cok insan cekiyorum portre icinde güzel bir lens ancak d750 almak istiyorum para yetmeyince lensleri de satıp makinayı alayım fikri olustu. magaza fiyatı 1.700 tl hayyamda , ben 1 sene kadar önce 1600 tl ye almıstım.

istanbulda maltepe de yasıyorum size de uygun bir semtte görüp inceleyebilirisiniz. parasoley ve kutusu tertemiz duruyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.