İçeriğe git

Tripod seçimi

Egemen

Recommended Posts

Arkadaşlar merhabalar. D7100 kullanıcısıyım. Uzun pozlama yapabilmek için bir tripoda ihtiyacım var ancak piyasaya pek hakim değilim. 100 lira dolaylarında işimi görebilecek bir tripod tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

100 tl lik tripot pek sağlam iş çıkartmaz. D7100 hafif bir makine değil. Ya bütçenin ağzını açacaksınız yada vazgeçin. 100 tl yi boşuna harcamayınız. Bende ilk zamanlar almıştım ama baktım pek randıman vermiyor yine şanslıyım aldığım fiyata sattım. 300 400 tl sağlam bişi bakınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 30.07.2016 at 17:57, Yasin ÜYEL yazdı:

Şu tripot işinizi görür.

Teşekkür ederim :)

21 saat önce, Zülfü Mehmet ÖZÇİFÇİ yazdı:

100 tl lik tripot pek sağlam iş çıkartmaz. D7100 hafif bir makine değil. Ya bütçenin ağzını açacaksınız yada vazgeçin. 100 tl yi boşuna harcamayınız. Bende ilk zamanlar almıştım ama baktım pek randıman vermiyor yine şanslıyım aldığım fiyata sattım. 300 400 tl sağlam bişi bakınız.

Bende biliyorum pek iş görmeyeceğini ancak dikkatli kullanımla bir müddet idare etmek istiyorum. Öğrenci olduğumdan dolayı bu makineyi almak için ciddi bir çaba sarf ettim zaten. Pahalı ekipmanlara şu an için gücüm yetmez. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boş para harcamayın biraz daha sabır az daha biriktir. Alacağına değsin maksat. Alıp içine sinmeyince daha kökü olacak köşede boş duracak ve seninde canın sıkacak.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beklediğiniz kadar kötü bir ürün değil. Güzel uzun pozlamalarım oldu fakat Zülfü beyin dediği gibi cihazınız ağır gelebilir. Ama kemikli bir tripot.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pekala. Madem bekle diyorsunuz bende bekleyeyim madem. O zaman bana fiyat sınırı olmadan bir tripod önerin (öyle 500 lira falanda veremem 300 civarı olursa iyi olur) bende onu kendime hedef koyayım. Tavsiyeler için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 5200 ile kullandım. 7100 ile 120 gram var aralarında. Problem olacağını sanmam. Bekleyin demiyorum. 500 lira tripot için az para değil. Tripodun önemi asla yabana atılamaz ama bu ürün işinizi görür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 5200 ile kullandım. 7100 ile 120 gram var aralarında. Problem olacağını sanmam. Bekleyin demiyorum. 500 lira tripot için az para değil. Tripodun önemi asla yabana atılamaz ama bu ürün işinizi görür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.