İçeriğe git

Recommended Posts

Merhabalar bu işe heveslenmiş daha önce filimli makinalarla yapmaya çalışmış daha sonra akıllı telefonla devam eden macerama geçirdiğim hastalıktan sonra engelli olarak biraz daha profosyonel olarak devam etmek istiyorum tabi bunu yaparken Türkiye gerçeklerini unutmadan yapmak istiyorum ( ucuz maliyet ,kaliteli makina , yedek parça , eğitim ,doğru seçim  , memnuniyet, keyif almak , güzel şeyleri paylaşarak daha ileri gitmek ) gibi konular hakkında düşüncesi olan usta ve yeni arkadaşların paylaşımları ile burası yeni başlayanlar için güzel bi arşiv bilgi bölümü olmaya aday olacak şimdiden hepimize hayırlı olsun .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende senin gibi ilk önce analog bir kamerayla başladım zenit 12xp ve tam elektronik analog 90 model bir olympus is 1000 le devam etti bu sonra telefonla bişeyler yapmaya çalıştım ki analog kameraların maliyeti bildiğin gibi biraz tuzlu geliyordu benim bütçeme öğrenciyim sonuçta sonra giriş seviyesi bir dslr buldum 2.el D5100 şuan sadece flaşı bozuk oda kullanmamaktan dolayı ama gerçekten severek kullanıyorum tavsiye ederim ama karanlık çekimler yapıcaksan ve eğer giriş seviye bir kamera alacaksan 5k serisini araştır derim 5200 benim çok hoşuma gidiyor analog animasyonları vs olsun ve odak noktaları artışı olsun herhalde o daha iyidir diye düşünüyorum pek inceleme videolarını felan da izlemedim açıkcası bir arkadaşım kullanıyordu ve gayet memnundu 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.