İçeriğe git

Nikon Portre Lensler

Recommended Posts

Merhaba NikonTürk ailesi . Fotoğrafa Yeni başlıyorum. Dış çekim yapmak istiyorum. Önerebileceğiniz (D3200 modeline göre) lens varmı ??? Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Enes merhaba, hoş geldin. 

2008 yılında yaklaşık bir yıl Osmaniye Yeni Hayat hastanesinde çalıştım. Osmaniye ve çevresi fotoğraf çekmek için müthiş olanaklar sunuyor. Aslantaş' a hayran kalmıştım. Bir türlü müzesine giremediğim için hala hayıflanır dururum. Zorkun, Kastabala kalesi, D400 yolu üzerindeki adını hatırlayamadığım kale ve surlar, su değirmenleri; Dörtyol tarafı, güneşin deniz üzerinden batması, sanayi tesislerinin, rafinerilerin silüetleri gözümün önünde. Güzel günlermiş.

Neyse, soruna gelince, çok güzel, çok kullanışlı bir makinen var. Bu makine ile bir kit lens gelmiştir ve muhtemelen 18-55 kit lenstir diye tahmin ediyorum.

Senin yerinde olsam bu ikili ile (D3200 ve 18-55) çekilmiş fotoğrafları, internetteki fotoğraf sitelerinde inceler ve o fotoğrafların benzerlerini çekmeyi denerdim. Daha sonra özellikli lenslere gereksinim duyduğunda o lenslere yönelmen daha doğru olabilir.

Selam ve sevgilerimle, tekrar hoş geldin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On ‎12‎.‎11‎.‎2016 at 01:24, Eness Osman Köksal yazdı:

Merhaba NikonTürk ailesi . Fotoğrafa Yeni başlıyorum. Dış çekim yapmak istiyorum. Önerebileceğiniz (D3200 modeline göre) lens varmı ??? Teşekkür ederim 

Tamron

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.