İçeriğe git

NİKON D750 PERDE DEĞİŞİMİ

Ersoy Ezer

Recommended Posts

Merhaba,

Bugüne kadar hep aynasız model kameralar kullanan biriyim ve çoktandır Nikon d750 ile DSLR'a giriş yapmak istiyordum. Çalıştığım ülkede( Cezayir) 190.000 perde sayısında Fransa'dan alınma, garantisi devam eden,  handgrip'li bir D750 denk geldi. İstenilen fiyatı yaklaşık 2500tl.

Öğrenmek istediğim,  D750'nin perde değişimi, Türkiye'de, Nikon yetkili servisinde ne kadar tutabilir? Ve bu fiyata perde değişim olasılığını göze almaya değermi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ersoy bey mailinizi bu adrese atarak en doğru yanıtı alabilirsiniz. 

http://www.nikon.com.tr/tr_TR/service_support/service-centers.page?ID=templatedata/tr_TR/taggable_content/data/service_and_support/authorized_service_centers

Çok km yapmış bir body de tek sorun perde değildir. Ben olsam hiç böyle bir maceraya girişmem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atalay bey, ilgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Açıkçası ben pedenihn kameradaki tek mekanik aksam olduğunu düşündüyümden, diğer bileşenlerde bir sorun olmayacağını varsaymiştım. Hatta 190 bin'e varmasını iyi'ye yormuştum.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.