İçeriğe git

Nikon 7200 satış?

Recommended Posts

Merhabalar, 
İzmir de erin digital de sanirim yurtdisi menseili makinalar normal canon yada ithalatçı garanililerden 1000-1500 tl ucuz. Garantisi yok sıfır. Sizce tercih edilir mi , ileride bana sorun cikarabilir mi ? Yardimci olursaniz sevinirim. 

http://www.hepsiburada.com/nikon-d7200-18-140mm-vr-lens-kit-slr-dijital-fotograf-makinesi-ithalatci-garantili-p-FTSLRNIKD7200140GR?magaza=NETFOTOHAYYAM&wt_gl=cpc.elk.foto.pla&gclid=Cj0KCQjwlf_MBRDUARIsAD8Gj8Ab_PghvOVGz9Kwf1ahF7cGQA-LlINexyo7NfXp2deI46bIB_ACtzEaAovFEALw_wcB

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten sıfır ise çok problem çıkaracağını sanmıyorum. Bazı ekipmanlarımı (lens vb.) uygun olmasından dolayı yurtdışından aldım şimdiye kadar sorun yaşamadım. Yedek makinam d5200 yurtdışından geldi onda da problem yok. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli madde gerçekten sıfırmı? Çünkü yurtdışından yenilenmiş, sıfırlanmış vb. ürün gelebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuda tam olarak bilgim olmadığı için yanlış bişey söylemek istemem. Ben o yüzden sıfır olduğuna emin olduğum ve güvendiğim yerlerden temin etmeye çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 25.08.2017 at 13:51, Denta yazdı:

Merhabalar, 
İzmir de erin digital de sanirim yurtdisi menseili makinalar normal canon yada ithalatçı garanililerden 1000-1500 tl ucuz. Garantisi yok sıfır. Sizce tercih edilir mi , ileride bana sorun cikarabilir mi ? Yardimci olursaniz sevinirim. 

http://www.hepsiburada.com/nikon-d7200-18-140mm-vr-lens-kit-slr-dijital-fotograf-makinesi-ithalatci-garantili-p-FTSLRNIKD7200140GR?magaza=NETFOTOHAYYAM&wt_gl=cpc.elk.foto.pla&gclid=Cj0KCQjwlf_MBRDUARIsAD8Gj8Ab_PghvOVGz9Kwf1ahF7cGQA-LlINexyo7NfXp2deI46bIB_ACtzEaAovFEALw_wcB

Bunlarda ithalatçı garantili değiller ama fiyat fazla

Ben 2 sene önce Nikon D5100 almıştım, sıfır

Hiçbir sorunu çıkmadı bu ana dek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erin digitalden çok ürün aldım hatta şu an kullandığım D7200'ü oradan aldım, evet garanti yok ama  kendi servis ağından garanti veriyor, iyi bir esnafdır, şu an herhangi bir problem yaşamadım, ama bunlar elektronik ve hassas ürünler Nikon tr den de alsanız bozulacaksa bozuluyor, ama en azından servis garantileri var fakat Türkiye'de servislerin durumu sıkıntılı Nikon nasıl bilmiyorum, kısaca bu işler şans işi garantili alırsınız sorun çıkar , garantisiz alırsınız sorun çıkmaz yada tam tersi, paranız yetiyorsa son olarak Nikon TR garantili ürün alın derim.

Selamlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.