İçeriğe git

Fotoğraf yükleme hatasi aliyorum

Recommended Posts

Aldığınız hatayı bizimle paylaşabilirmisiniz sayın @Tarık ışık  Fotoğraf yükleme sayfasında kurallar yazıyor uzantısı JPEG olmasına ve 700 KB boyutundan küçük olması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Kemal Öztürk Turkoy yazdı:

Aldığınız hatayı bizimle paylaşabilirmisiniz sayın @Tarık ışık  Fotoğraf yükleme sayfasında kurallar yazıyor uzantısı JPEG olmasına ve 700 KB boyutundan küçük olması gerekiyor.

Adobe cc de nef dosyasıni jpg formatina ceviriyorum yine de 1 mb altına dusuremiyorum. Yükleme boyutunu 1 mb altına nasıl indirebilirim @Kemal Öztürk Turkoy bey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Tarık ışık selam. Aşağıdaki gibi image size ekranına girerek çözünürlüğü ufaltın. Kaydederken jpg seçtikten sonra aşağıdaki jpeg options penceresinden small file'a doğru sürükleyin. Boyutu ve de kaliteyi düşürmüş olacaksınız.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

- fromalfheim tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, fromalfheim yazdı:

@Tarık ışık selam. Aşağıdaki gibi image size ekranına girerek çözünürlüğü ufaltın. Kaydederken jpg seçtikten sonra aşağıdaki jpeg options penceresinden small file'a doğru sürükleyin. Boyutu ve de kaliteyi düşürmüş olacaksınız.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Çok teşekkür ederim detaylı anlatımînız için 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.