İçeriğe git

Astrofotografcilik icin makine

semih SAYIN

Recommended Posts

@Yasin ÜYEL Bey,

Fotoğraflarınız bir harika emeğinize sağlık. Astrofotoğrafçılıkla ilgili çok derin araştırmalarım ve fotoğraf görme fırsatım oldu. Bir süre sonra FF makinelerin farkını görmemek mümkün değil. Tercihim FF üzerinden olacak gibi :)  Tokinanın namını çok duydum. Fiyat performans olarak gayet güzel sonuçlar veriyormuş. İlginiz ve yorumlarınız için teşekkürler.

İyi Yıllar Dilerim. 

https://500px.com/tannerstedt

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DX de FF de işinizi görecektir fakat birisi C segment araba diğeri E segment araba. İkisi de gideceğiniz yere götürecektir sizi. Ama ben konfor, hız, güvenlik vs gibi ekstra beklentilerim var derseniz elbette FF. Daha büyük algılayıcı ve gelişmiş görüntü işleme birimleri muhakkak fark yaratacaktır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.