İçeriğe git

hdr deneme 1

Recommended Posts

evde oturmus can sıkıntısından ne yapsam dıye düşünürken hdr deniyim biraz araştırdım ettim deneme amaçlı evden çıktım sahile gittim raw formatlı 1 kare çektim eve geldim denedim ama renkte çok fazla bozulma oldu ergen shop'una döndü resmen

post-1198-0-31887700-1330167057_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tek kare cektım derken aynı tema anlamında demek ıstedım ama sanırım kullandıgım programda sıkıntı oldu Portable Photomatix Pro v4.0.2 adında bısey kullandım ama yeterlı gelmedı forumda paylasılan lınkler kırılmıs ama farklı yerlerden temın edıp onları denıcem bırde bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 11 ay sonra...

Tek kare'den HDR tekniği halk dilinde sahte HDR diye adlandırğımız teknikdir. HDR Çekimi 3 adet -2 0 +2 pozlamalarında 3 adet fotoğraf ile birleştilidir.

RAW Çekip raw'ın ıcınde 3 adet jpg Çıkartıp bu pozlamalarda yapabilirsin buda tam olmasada tek RAW'ı programa sunmaktan iyidir. Program olarak DynamicPhotoHDR tavsiye ederim .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.