İçeriğe git

Merhaba.

Ferdi ANAR

Recommended Posts

Selamlar ,

Nikon D3100 Kullanıcısıyım Yeni Aldım Makinayı Tam Manasında Kullanmasını Bilmiyorum Net te Sörf Yaparken Siteye Rastladım Katılıp Bişeyler Kapmak iStedim Umarım Bu Tarz Konularda Yardımınızı Eksik Etmezsiniz..

İlginiz İçin Teşekkür Ederim..

Kolay Gelsin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşdelgınız Aramıza İlk Önce :) Makınanız hayırlı olsun makınanız hakkında fotoğraf hakkın istedıgınızı sorabilirsınız elimizden geldıgı kadar yardımcı oluyoruz bırbırımıze :)

Tekrar hoşgeldın :=)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşbuldum,

Tekrar İlginiz İçin Teşekkür Ederim. Makinam ile Başarılı Bir Şekilde nasıl Resim çekebilirim Tam Anlamıyla Verimli Nasıl Kullanabilirim Bakıyorum Bi Kaç Video Seyrettim Ama Daha Profesyonel Makınalar İle Anlatılmış Nikon D3100 Diye Arama Yaptım Ama Ondada Bi Sonuç Bulamadım Tamamen Nikon D3100 Hakkında Video Anlatım Bulabilme Şansım Varmı Acaba.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldiniz Bende 3100 kullanıcısıyım çokta menunum. Elindeki makinanın kıymetini bil derim. çünki ben başlarda bilemedim. buda makinadan değil benim acemiliğimdenmiş. Eğer GEO için fotoğraf çekmayeceksen (ki gerektiğinde onuda yapar) Gece çekimlerinde uzun pozlama ile harika sonuçlar alırsın. İlk önce hazır modları kullan. Hatta Guide moduyla Nasıl bir çekim yapmak istiyorsan makinaya bırak kendini. Bol bol fotoğraf çek. zaten Boyut olarak Hiç sıkıntı çıkarmaz , Kimse seni gazeteci sanmaz yani. Mümkün mertebe ayak kullan. hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hoşgeldiniz tamer bey gerekli bilgiyi vermiş 5d m2 den sonra kullanıyor olmama ragmen tatmin etmedi desem yalan olur özellikle fiyat/performans açısından bakılınca muadil gösterilen d90 dan bile başarılı bence hayırlı olsun Allah güzel günlerde kullanmak nasip etsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.