İçeriğe git

Nikontürk Yurtdışı Alışveriş Danışma Hattı

Recommended Posts

Amazon'a baktım. Orada da sizin linkteki ürünün 3 katı fiyat var.

Yani biraz kuşkuyla yaklaşmak gerek.

Diğer yandan çakma ürün ile gerçeği arasında kalite ve özellikler açısından ciddi farklılıklar olabilir.

Önemli değil diyorsanız yerli piyasada da benzer kalitede ürünler var. Üstelik deneyip alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar en güzeli ikinci el bakarak görerek bir çanta almak sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar merhaba,

Paypal Türkiye'de faaliyetini durdurduktan sonra yurtdışı alışverişlerinizde hangi ödeme yöntemini kullanıyorsunuz?

Paypal gibi ücretsiz bir ödeme yöntemi var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Nedim Yıldız Paypal için kesin bir çözüm onun kadar yerleşmiş bir sistem yok madur bir durum söz konusu zaten.

Ancak bende şuan alışveriş de sitelerde mecbur olarak Visa veya MasterCard kullanımı sunan yerleri seçiyoruz.

Bununla ilgili direk kredi kartınızı veya sanal kredi kartınıza para aktararak kullanabilirsiniz. Alışveriş sırasında bazı siteler direk kendi çevirip TL olarak kesim yapıyor yada USD olarak alışveriş yapma seçeneği sunuyor. Ancak USD hesabınız yok ise gelen USD alışverişleri banka çeviriyor TL olarak ekstranıza yansıtıyor. 

Ancak benim size tavsiyem böyle yapacak iseniz USD hesabı açıp bankanıza benim USD kredi kartı borcumu USD olarak kesilmesini istemenizdir sebeb olarak banka hem USD alışveriş için bir faiz ve USD = TL çevirmelerinde kendi kurlarını uygulaması sebebi ile yüksek ücretler cıkıyor bilginize.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nedim bey, gerekmiyor ama arkadaşların söylediği gibi kur biraz fark edebilir. Ben 100$ ı genelde geçmediğim için çok önemsemiyorum. Daha önce PayPal ın kontörlü kredi kartını kullanıyordum ama temmuz ayında o da anlaşmayı bitirdi. Şimdi dediğim gibi onun yerine ininal kart kullanılabilir. Ben ininal kartı Migros tan aldım ama üşengeçliğimden hala kayıt edip kullanmaya başlayamadım. Sanal kredi kartı kolayıma geliyor.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.