İçeriğe git

Nikon Fotoğraf makinesindeki fotoğrafları PC de izlemek???

Recommended Posts

Merhaba, yeni çıkan "NX Tether" yazılımı galiba aradığınız uygulama gibi görünüyor Nikon'nun kendi sayfasından indirebiliyorsunuz. Daha deneme şansım olmadı ama deneyen varsa veya deneyebilirseniz yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

https://nikonimglib.com/nx_tether/onlinehelp/tr/01_about_01_20210806191740000406_guid-d4bb0b80-53ec-4e18-a4e7-3b1e2eb53023_0.html

Yukarıdaki adreste yazıyor.

Desteklenen Fotoğraf Makineleri;
NX Tether şu fotoğraf makineleriyle kullanılabilir:

Nikon Z objektif yuvalı aynasız fotoğraf makineleri
D6 ve D780 dijital SLR fotoğraf makineleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, benim makinaya uygun olmadığı için ben kontrol edemiyorum nasılçalıştığını ama indirme sayfasında Z6 ile uyumlu olduğu yazıyor.

bnazim beyin göndermiş olduğu yardım dökümanında nasıl bağlanacağı adım adım gösterilmiş ona göre tekrar deneyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.