İçeriğe git

Aldığım Yurtdışı Ürünlerim

Recommended Posts

ben yillarca yurt disinda yasamis biri olarak bu tür siteleri övüp milleti bilerek veya bilmeden ticaret amaciyla tuzaga düsürmek isteyenleri kiniyorum

ebay kesinlikle güvenli bi site degildir yillarca bicok dolandiricilik olayi gördüm yasadim

paypal ile almanin ne tür güvenligi var o da yok övenler bana acikliyabilirmi

kesinlikle itibar etmeyin derim ve yine türkiyede bircok dolandirici var internetten alisverislerde dikkat

atiyorum mesela yazin google a gökhan sariyildiz ismini ve daha bircok kisi bir sekil kandirip dolandiriyor

bence bu sitelerde de cirit atiyordurlar

uyarmak istedim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsanlık tarihi var oldukça dolandırıcılık da var olacaktır.

Buna şüphe yok.

Zaten ben bu nedenle "can yakacak" ürünlerden uzak durmakta fayda var dedim. Ancak bu durum, yaşamaktan korkar hale getirmemeli insanı..Elbette belki ben belki bir başkası bir gün dolandırıcıların tuzağına düşeceğiz.Bu durumu yaşamamak için hiç mi alış veriş yapmayalım?

Açıklama yapmaktan hicap duyuyorum ama bazı kuşkucu arkadaşlara lazım olabilir: Maaşlı bir personelim ve EBAY' a çalışmıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadas yillardir yurt disinda her yeri dolastim herseyi biliyor geziyorum neden bana bu kulaktan dolma ucuzluklar rastlamaz olmazda herkese rastlar

sonra ben birine getir o fiyatin 300 dolar fazlasina alacam dedigimdede hicbir zaman ortada bisey olmaz

kulaktan dolma seyleri birakin

mesela d800 amerikada 3700 dolar kim daha uygun buldum diyosa yalan ben geziyor biliyorum gezen gozuyle goren varsa yazsin yoksa ondan duydum bundan gordum hepsi yalan

mesela i phone 5 299 dolar deniyor hadi 100 tane alacam 800 dolardan biri getirsin o reklam fiyatlari isin icinde degisik seyler olan fiyatlar cikarttiginda tak alacagin degil

bence gecin bunlari reel hayata donun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iphone 5 in 300 dolar olmadıgını bılıyoruz canım o hat kampanyalı fıyatı ama öyle sanan varmıdır vardır herhalde yalnız d800 pahalı geldi bana buradada aynı fiyat sayılır. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben 3700 e degil 3000 e veriyorum simdi soyle ayni mi

Merhabalar ahmet bey ilk önce bu kadar fevri ve ateşli olmanıza gerek yok...

Yurtdışından alışveriş yapmak mantıkldır ülkeler arası ekonomi duruma göre fiyatlar herzaman farklılık gösterir.

Bu sebeble kurallar - bilinmesi gerekenler - tecrübe oldukta sonra hiç problem yok.. Ben 7-8 senedir alışveriş yapıyorum ve suana kadar hiç bir problem yaşamadım ben.. ve yaptıgım herseyde iyi bir sonuc elde ettım..

Fiyat konusunda verdıgınız örnek olarak D800 3700$ hiç bir zaman olmadı bırakın amerikayı türkiye spot olarak getirilen makina fiyatlarının ortalama olarak piyasanın değeri 3100$ 'dır..

Yani fiyat konusunda farklılıklar büyük bu bütün ülküler için tabiki değildir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Fotoğraf makinesini ve diğer aksesuarları Amerikadan almak pek kârlı olmuyor,

En uygun fiyatlar Güney Kore (Seoul) de

Diğeride Hong Kong da,

Ben kendi makinemi (D7000) Seoul'de bulunan Yongsan diye devasa bir elektronik marketten aldım. İlk çıktığı zaman Türkiyedeki fiyatının yarısına aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.