İçeriğe git

Tamron SP AF 17-50mm f2.8 XR Di II LD IF

Recommended Posts

Kendi Adıma Konusmak gerekirse cogu kit lens'lerden ustun ve güzel bir lens F2.8 olması gayet başarılı sonuclar veriyor önceden kullandıgım bir lens'dir keskınlıgı ve hızı gayet iyidir makul ve iyi bir fiyat ise d90 ile gercekten uyum ıcınde kullanılacaktır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neye göre soruyorsun bu soruyu o da önemli fiyat olarak mı lensin kalitesi mi kullanım amacın bunlar çok önemli.

Mesela ben 1 aydır deli gibi Tamron 17-50 arıyorum ikinci el bulamadım bi kafama göre hayallerimin lensi oldu şuanda :)

Bence kullanım amacına uygun alırsan lensi senin için iyi olacaktır. Tamronu tavsiye ederim çok keskin ve fiyat performans ürünüdür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Lens gayet başarılı 2.8 diyafram büyük avantaj ancak kullandığınız bodye göre live view modunda iken otomatik fokusu kullanamıyorsunuz. örneğin ben d7000 kullanıyorum. Live view modundan otomatik fokusu kullanamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tarih epey geçmiş ama başkalarına da fikir versin diye silmiyorum. tereddüt etmeyin ve alın. ben tamron 17-50 yi d90 ile 1 yıldan fazla süre kullandım. başka bir lense bütçe ayırmak için sattım. şimdi tekrar aynı lensten aldım. d90 ile süper ikili oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17-50 performans bakımından gerçekten ıyı.Kullanım amacı manzara cekımı ve genıs acı.Ama eger amaç manzara ve genıs acıda ilerlemekse tokına 12-24 ve bunyesındekı lenslerı onerırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.