İçeriğe git

Part time fotografcilik yapan var mi???

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

Benim asıl mesleki uzmanlık alanım Gıda Sektörü, fotoğrafçılığı hobi olarak başladım şuan ek gelir olarak devam ettiriyorum.Sormak istediğin böyle birşey sanırım:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ismailciğim portofolyona biraz resim falan eklede benim gibi genç arkadaşlar feyz alsınlar...

Akın Bey, daha iki gün oldu sayfaya üye olalı. Resim koymak istiyorum ama aksilikler işte olmuyor:) bu saate kadar bekledim 2 fotoğraf daha yüklemek için 24:00 dan önce Fotoğraf Yükleme İzninizin Açılmasına : 0 saat 11 dakika 42 saniye Kalmıştır. yazıyordu. İki resim ayarladım tam yükleyeceğim şimdide bu yazıyor Fotoğraf Yükleme İzninizin Açılmasına : 23 saat 24 dakika 57 saniye Kalmıştır. yorum senin:))) Bende yatmaya gidiyorum...

İyi geceler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

RESİM FIRÇA VEYA KARA KALEMLE ÇİZİLEREK VEYA BOYANARAK YAPILIR, FOTOĞRAF İSE; FOTOĞRAF MAKİNASIYLA ÇEKİLİR.LÜTFEN FOTOĞRAFA YABANCILAR GİBİ RESİM DEMEYELİM. MADEM BU İŞLE UĞRAŞIYORUZ. İSİM VE KAVRAMLARI DOĞRU KULLANALIM.

TEŞEKKÜRLER.

• Harika 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit bey, iyi bir konuya degindiniz arkadaş işin feyz kısmında olduğun dan fark edememiştir. Bende cevap yazarken resim demişim:) dediğiniz mantıklı...

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

RESİM FIRÇA VEYA KARA KALEMLE ÇİZİLEREK VEYA BOYANARAK YAPILIR, FOTOĞRAF İSE; FOTOĞRAF MAKİNASIYLA ÇEKİLİR.LÜTFEN FOTOĞRAFA YABANCILAR GİBİ RESİM DEMEYELİM. MADEM BU İŞLE UĞRAŞIYORUZ. İSİM VE KAVRAMLARI DOĞRU KULLANALIM.

TEŞEKKÜRLER.

Bu kadar heycan heyecan yada hezeyan neden Çözemedim? Olay ne? BÜyÜk harfle yazmak neden?

Onu anlamadım? Ben fotoğraf ile resim arasındaki tat-doku farkını uzun zaman önce ÇözdÜm; bence sen Çözememişşin... Bence sorun sende...

Al yukarıda fotoğraf sanatı adına aklın sıra koruduğun elemanın yazdığı yorum!!!

Cem sana tavsiyem eğer parada kazanmak istiyorsan bu tarz işlerle uğraşmandır. Boşver ÇiÇek, böcek, bina, sokak Çekimlerini derim )))

Kişinin Oyları :

• » Kompoziyon : 5 » Estetik : 5 » Teknik : 5 » Yaratıcılık : 5

http://www.nikonturk.com/galeri/fotograf/1745-iki-alyans/

Ben ise hipvip otelde Çalıştığım halde para mevzuularını hep elimin tersi ile ittim... Mahalledeki Çoluğa Çocuğa fotoğraf aşkını aşılamaya Çalıştım!!! 4 kişiye dslr fotoğraf makinesi aldırdım! Bunların hepsine bu işi öğrettim...

GÜlÜyorum bazen acıyorum size bu ucuz korumacılıklarınıza!!! Buraya tek satır saÇma sapan biri bişey yazarsa LÜTFEN ÜYELİK KAYIDIMI SİLİN!!! İğrendirmeyin daha fazla!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Akın Bey;

Bu site son zamanlarda denk geldiğim, aklı başında insanların bulunduğu bir paylaşım sitesi ama demek ki arada bazı istisnalar da çıkabiliyor. Bu sorun, tüm toplum ve bu site gibi toplulukların ortak sorunudur. Yani böyle bir topluluk kurup bilgi paylaşmak amacıyla yola çıkarsınız ve amacınız sadece seviyeli bir paylaşımdır ama mutlaka çürük elma veya elmalar çıkacaktır. Kastettiğim şey siz olabildiğiniz gibi başkaları da olabilir. Bunu son derece normal karşılıyorum. çünkü insanın yaratılışı bu şekildedir. Bunu değiştirmeye kimsenin gücü yetmez ve bundan dolayı da kimsenin üzülmesi gerekmez.

Ayrıca bu sitede kimsenin korunmaya ihtiyacı yoktur. çünkü buradaki faaliyetlerimiz şiddeti kapsamamaktadır. Burada insanlar sadece seviyeli bir şekilde bilgilerini birbirleriyle paylaşırlar. Forum editörü olarak, kimsenin ismini telaffuz etmeden bir kavrama dikkat çekmek istemiştim. BüYüK HARFE YAZMA NEDENİM DE BUYDU.

Bu arada yaptığınız iyilik ve para konusuna neden girdiniz tam olarak anlamadım ama İYİLİKLE İLGİLİ BİLDİĞİM SADECE BİR ŞEY VAR O DA "BİR İNSANA YAPTIĞINIZ İYİLİĞİ REKLAM MALZEMESİ YAPMAK HEM O İNSANLARA AYIPTIR HEMDE ONLARI HOR GöRMEKTİR"

Siteden atılma konunuza gelince; Bu karar elbette site yönetiminin kararı olacaktır.

• Harika 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık daha fazla cevaplar için kapalı.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.